Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честито на именяците!


gogata

Recommended Posts

Да ви е живо и здраво името,много лични и професионални успехи! И да на прекалявате с шараните и бялото вино довечера! :mrgreen: :smt044 :smt044 :smt044 Честит празник и на всички моряци и банкери, ако има такива тук! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към поздравлението на gogata.

И ако мога да допълня - честит празник и на колегите риболовци.

На слука :smt017

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на мен, и на всички колеги, чиито професия е свързана с морето! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Само не разбрах защо на този хубав празник трябва да се яде тази блудкава риба шаран... Затова ние във фирмата, щото сме прости, се почерпихме с ... КАЛКАН :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен на всички именици :lol::lol: :smt014 :smt014 :smt014 :smt013 :smt013 :smt013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и наздраве от мен !!!!

Много много здраве, щастие и поне една нова шкода в гаража :smt022

:smt044 :smt044 :smt044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.