Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Асоциация на автоклубовете?


Unicata

Recommended Posts

Здравейте искам да ви поканя да се включите в инициативата за създаване на нещо като съюз или асоциация на фенклубовете в България, целта е да се защитават правата на участниците в отделните клубове пред институцийте . Какво мислите?

Ети линкове към други места където засега се обсъжда това, но се надявам повече клубове да откликнат на идеята.

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1523

http://www.mercedes-club-bg.com/forums/ ... st&p=26224

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи добре :P Лично аз бих желал да има такава организация и с удоволствие бих членувал в нея. Дано всичко потръгне, пък дай Боже и ние да се включим...ама...дали ще се организираме...

Поздрави за инициативата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам идеята. Съгласен съм с нея. Мисля, че един подобен съюз би бил наистина от полза за шофьорите. Но, разглеждайки посочените линкове - навсякъде членовете пишат "аз съм За", "подкрепям", "съгласен съм" и т.н. За да има по-конкретни мнения и решения, мисля, че би било по-удачно след като има подобна идея, тя да има и някакви конкретни предложения, които да се обсъдят, евентуално изменят в процеса на създаване на съюза.

От друга страна, ако правилно съм разбрал - в един от клубовете имаше предложение всеки клуб сам за себе си да уточни детайлите, да направи собствени предложения за изграждането и действието на съюза, след което мненията на всички авто клубове да бъдат обобщени и евентуално да се стигне до решение за създаване на съюза. В случай, че това е така - който има предложения от нашия клуб - нека ги сподели. След събирането на достатъчен брой мнения, ако сте съгласни ще ги препратя към инициаторите на идеята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.