Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде честити ви цени на ГО за лизингови автомобили


yohi

Recommended Posts

Ей сега звъннах в Еуратек да ги питам колко ще ми е гражданската.

Разговора беше следния:

- Колко кубика е колата

- 1200

- Такси ли е?

- Не

- 175 лв.

 

Честито на печалившите

 

само за справка

в Булинс

ГО + Каско 92 лв.

верно каското е за 2000 лв - подходящо е доста за стари автомобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи към коя фирма е. Иначе цените са си старите - около 80 лв. Аз платих сега 72 лв. за 1200 куб. двигател. Те от Еуратек сигурно са ти казали заедно с някаква комисионна за тях - може да е към 100 % отгоре. Но все пак - зависи към коя фирма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е като Еура Тек работят с Алианц.Не искам да хваля която и да е застрахователна компания,но ако някои го интересува нека провери цените в Лев Инс-за справка до 1800 кубика е 88 лв.!Тия от Алианц дерът само хората с тяхните измислени правила кой къде кара колко стаж и такива неща...! 8)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега говорих с ЕТ и на мен ми казаха същата цена. Попитах защо е такава след като като се обадих в Алианц ми казаха двойно по-ниска цена и те ми отговориха че не знаят?!?!? ТЪПОТИЯ! Аман от измами!

 

Говорих и представител на Алианц и те ми изръсиха нещо от рода на 335 лева защото съм бил от критична група и то без излизане в чужбина!!!!!!!! Как разбраха не ми е ясно?!?

 

Така че май си е далавера 175 лева. Каското е добре да е в Алианц,защото са коректни,но като я изплатя Гражданската определено няма да е при тях!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле аз за 1900:трябва да платя сигурно около 250лв.Утре ще звънна да питам,а трябва до 1 седмица да мина и на маркировка,защото скоро си поднових каското ~1270. и чип-Алфа марк 200лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Алфата ли се подновява? Не мен ми бяха казали че тя се плаща еднократно....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да вече я платих дори ](*,)

съвсем рязко ми беше казано

Това е цената няма друга. В застраховката е включена Зелена Карта

Така че гответе се с лизинговите автомобили

 

И Алфата ли се подновява? Не мен ми бяха казали че тя се плаща еднократно....

 

Поздрави

маркировката се подновява само при подновяване на КАСКО

не при гражданска отговорност

 

Има ли възможност да не я правят те

мисля че не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам и чета за какви цени говорите,лошо ми става! :)

Подновява се и каското и маркировката! :)

Поздрави! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другите ни коли не са лизингови и през един познат в повечето застрахователни дружества до 1800 кубика и не отчитайки тъпите рискови групи на Алианц цените са около 75-80 лева. Догодина ще се сбогувам с Алианц!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е на лизинг, няма избор. Много е вероятно след 1-2 седмици цените на Алианц да паднат, както направиха миналата година. Но тъй като Еуратек вече са сключили застраховките няма мърдане.

Алианц ме минаха така миналата година, направих си рано застраховката и после гадовете свалиха цените. Така че, от тази година край с Алианц по отношение на гражданската. Да не говорим за тъпите им правила, според които няма никакво значение, че от 7 години карам кола, всеки ден, с над 80000 километра в градското движение на София и още толкова извънградско, и за този период нямам нито едно произшествие по моя вина. Много повече ги интересува рождената ми дата и хайде резачката в цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се и аз и ми казаха за 1900кубика -200лв.В едно от ОМВ-тата ми обявиха цена 118лв.

 

убеден съм че можеш да намериш и по ниска цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.