Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да поръчам от milotec.de


stenly

Recommended Posts

Има ли някакъв начин да си поръчам аксесоар от тази фирма :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От магазина в Казанлък също става. Свързваш се с тях на 0431 6 55 76 и се оговаряш да ти доставят поръчаните части в магазина на Сточна Гара. Предполагам че трябва да знаеш номера на изделието което ще поръчваш, те ще го проверят... и т.н

За сега не съм го правил, но съм говорил с продавача в магазина в казанлък и каза че може да стане така.

Успех

 

П.П Януари щяло да има някаква поръчка- зареди се с търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tuning-skoda.sk/

Още едно място от което можеш да правиш поръчки в Казанлък.

Държа да отбележа, че има раздел за тунинг на 105-130- може да се намерят там и амортисиори- предни и задни!!!(поне ги имаше в списанието в магазина)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно :) Значи могат да ми доставят каквото си поискам от Milotec :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Във Варна единият магазин за части разполага с каталог и доставя. Само че не знам как ще стане от Сф.

 

Кой е този магазин :roll: Може ли да ми дадеш адрес и евентуално телефонен номер :roll: Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly ако не е тайна какво по-точно търсиш? :P:)

 

Не е тайна разбира се :) Търся тези странични щори за Октавиа 2 66690_640.jpg

 

Part Number 66890

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

info@milotec.de

Аз да питам - написа ли има едно писмо на този адрес, в което да кажеш, че искаш да поръчаш еди-какво-си-за-еди-колко-си, но си в България, а тук нямаме тяхно представителство и се интересуваш, дали можеш да поръчаш директно от тях, като ти кажат как ТЕ предпочитат да се действа в такъв случай > как да трансферираш кинтите, коя куриерска фирма ще ползват...и т.н.

Щото аз, каквото и да купувам през нет-а (а аз само ядене не купувам от там), ако имам и най-малки въпроси - питам директно продавача. До сега, абсолютно на всеки въпрос съм получил отговор. Всички са много отзивчиви, за разлика от това, на което сме свикнали... Пробвай - работи!

Успех!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте вежди са от Милотек.цз-поръчах си ги от варна.Единственото неудобство е че много бавно идват!Аз чаках кум месец и кусур-2 месеца!А ибаче съм искал да си взема щанга за бомбетата на аморт. и отправих запитване-но ми казаха че не предлагат доставка до БГ!А транспортните фирми ми искат от порядъка на 200 до 400лв за доставка-това беше преди да открия магазина във варна!После обаче си поръчах други 2 неща-чаках ги 3 месеца-така и не дойдоха-забравили да ги поръчат-казаха ми че ше идва нов каталог и ако ми хареса нещо-но оттогава нищо не съм взимал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а някой ще ми каже ли къде във Варна се намира този магазин и ако е възможно телефонен номер :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам визитка-но не е в мен-някъде из вкъщи е!Ще я намеря и довечера ще ти пусна лично-ако Хашек или Redline__ не са ме изпреварили преди това-понеже те го знаят на изуст

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва 2007 година и влизаме в европейския съюз и вече ще има свободен трансфер на стоки.Търсиш в ибей с доставка до Еу или Бг(да доста фирми вече подържат) или използваш услугите на посредник,който ти поема част от занимавката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам визитка-но не е в мен-някъде из вкъщи е!Ще я намеря и довечера ще ти пусна лично-ако Хашек или Redline__ не са ме изпреварили преди това-понеже те го знаят на изуст

 

Някакво развитие :roll: Искам ги тия щори, ще се побъркам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не ми ли получи ЛС то? :( Явно не си? :?: Адреса е ул Бенковска 84(преди Кра Кра) Бай Йордан-обаче тека наизуст не го знам.После пак тука ще пиша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните са:ДЖИ ЕС ЕМ-088/7867 500 и тел-052/658479

Сори за забавянето!Дано стане работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много :) Ще се обадя и ще видим дали ще стане, ха дано може да се поръчат :)

 

P.S. Не съм получил ЛС, може да има някакъв проблем с изпращането на личните :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly-кажи после дали има развитие по въпроса-какво ти каза бай Йордан-срок и тн-да знам да ходя ли пак?Да скивам каталога на Милотек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly-кажи после дали има развитие по въпроса-какво ти каза бай Йордан-срок и тн-да знам да ходя ли пак?Да скивам каталога на Милотек!

 

ОК, ще звънна в сряда някъде или четвъртък :roll: Един приятел ще ходи до Варна тия дни, може да отидем заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Момчета, направих запитване и никакъв резултат вече един месец, звъня почти всяка седмица и отговорът е: "Ние ще ви потърсим, когато имаме резултат"

 

Хората ми изглеждат сериозни, разговорите протичаха добре, но нямам представа на какво се дължи това забавяне :? Някой има ли опит с поръчките от магазина, нормално ли е такова забавяне :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз за мойте вежди на фабията-почти 3 месеца чаках!Поне си ги получих!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз за мойте вежди на фабията-почти 3 месеца чаках!Поне си ги получих!

 

Значи е нормално, е поне да знам, че хората са сериозни и все пак ще ги доставят, това е най-важното :) Мерси BlackPearl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.