Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да поръчам от milotec.de


stenly

Recommended Posts

Днес говорих за пореден път с момчетата от магазина! Явно нищо няма да стане :? Даже не се обадиха да ми кажат да не очаквам развитие по въпроса и да действам по друг начин :? Направо ми се скапа настроението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих за пореден път с момчетата от магазина! Явно нищо няма да стане :? Даже не се обадиха да ми кажат да не очаквам развитие по въпроса и да действам по друг начин :? Направо ми се скапа настроението!

 

Кофти работа наистина... А ти обади ли им се директно на теч пичове от Milotec? Напиши им едно писмо и хората ще ти отговорят бре. Аз все си мисля, че ако до сега го беше направил, щеше да си имаш щори отдавна. Вярно, с тях не съм имал контакти, но от Германия и от доста други страни в Европа съм се разбирал без проблеми с който съм искал и въпреки, че нямат доставки до Бг се е намирал начин да получа това, което искам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.