Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жило на километраж , смяна ??


Rapid

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

Някои може ли да ми каже за евентуални проблеми , тънкости и хитрини при смяна на жилото на километража ???До колкото съм запознат ми трябва канал , иначе е зор работа.

 

Предварително благпдаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зор има при съединяването на жилото със скоростната кутия- докато нацелиш шлица. Започни от багажнака да прокарваш в двата края жилото(към километража и към краката на шофьора). Гледай да не го гънеш много. Там където минава от купето в тунела прави малка чупка- там бъди внимателен.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите ;) То било евтинко 7.50лв. , дано само е същото

на 105/120 и на рапида . Малко дълго ми се вжда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е дълго няма страшно- ще направи ухо в багажника при сервото. Само да не излезне късно- но не ми се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Рапида е еднаква дължината с тази на Естел с 4-ст. кутия. Това на Гардето е малко по-дълго от всички останали, но става от Естел.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.