Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преса за изправяне в софия


maxrpm

Recommended Posts

абе ти преса виждал ли си някога .... като леко ти я фрасне маската тая маска за нищо няма да става. ако ставаше на преса нямаше да има тенекеджий и да си играят с 10 вида чукчета и всевъзможни кривки и да си губят времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще ти излезе по-евтино да си купиш друга задна маска. Поне няма да ти е трудно да напасваш цвета- доколкото си спомням е бяла! При Сащо на Брегалница няма начин да няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гогата да не ти е говорил за стенд за изправяне на автомобили, че то това е друга работа. използва се при много смачкани автомобили.

 

аз пресите който съм виждал като сложиш една консервена кутия и вадиш тенекия с размера на тава.

 

то за да се изправи на преса някакъв детайл който не е прав, а има по него дъги и чупки трябва самата преса да има такава матрица.аз така си ги представям нещата.

 

като поблема е минимален пробвай ти с едно чукче и подходяща (гумена ) подложка да корегираш кривината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ти преса виждал ли си някога .... като леко ти я фрасне маската тая маска за нищо няма да става. ако ставаше на преса нямаше да има тенекеджий и да си играят с 10 вида чукчета и всевъзможни кривки и да си губят времето.

:smt017

 

А бре max, послушай Corropt. Упорита глава си. Стенда е за изправяне на усукани купета, рогове и т.н., ама не и за изправяне на калници, маски и др. За "меката" ламарина си трябва тенекеджия, чук, кит, боя... зависи от деформацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, за стенд съм ти казвал, приятелю и той наистина е за силно ударени автомобили. И освен това не него е изправян не "някакъв опел" а ембечко преди години, като го млатнаха жестоко на един светофар :mrgreen: . Твойта маска тенекиджия й трябва. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

p.s. кой *** ще иска да изправи усуквана кола, това после едва ли ще върви във една линия и сигурно все пак всички дупки ще се разминават

 

Мииии :roll: сещам се за баща ми...след една катастрофа я е нямало буквално половината задница на колата - дясната задна врата, всички прилежаци колонки и калника+задното стъкло... :mrgreen: И сега да ти кажа сички дупки си съвпадат и съвсем в права линия си върви... Ама нали знаеш, старата любов трудно се зарязва на някоя автоморга... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm добре е да е близо до моста на захарна фабрика,че смятам снежанка да зимува там
Е то там е бъкано със сервизи... имаше поне 2- 3 даже на Тополдовски му е там сервиза ;) ама мисля че някъде там имаше тенекеджия... по някакви малки улички :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам следните части от шкода 120 японка за продаване:

 

заден прозорец с реотани (всичките нагреватели работят)- 30 лв

спирачни барабани - 2 броя по 20 лв парчето

полуоска с лагер и ръкав (десена , лагера не вие , семерингите не текат)- 20 лв

карбуратори - 2 броя по 25 лв парчето

ляв стоп идеален - 20 лв

ляв стоп пукнат - 10 лв

десен стоп пукнат - 2 броя по 10 лв

броня задна - 15 лв

алтернатор 42 ампера - 20 лв

стартери 2 броя по - 25 лв

бинокъл с ключалка и клеморед - 20 лв

капачка за резервоар (с ключове са) - 2 бр по 5 лв

ключ за фарове - 5 лв

ключ за аварийки - 5лв

радиатор на охлаждането (алуминиев)- 20 лв

вентилатор за радиатор - 15 лв

серво със спирачна помпа , конзола и цилинрър на съединителя- 20 лв

задна маска - 10 лв

преден капак - 20 лв

безнзинова помпа (3 болта със сменено платно ) - 15 лв

безнзинова помпа (3 болта неизвестно състояние ) - 5 лв

електродвигател за чиатачките с пантограф - 15 лв

помпа за стъклоизмиване - 6 лв

тасчета за гумите (пластмасови)- 3 броя по 3 лв

кутия въздушен филтър - здрава с нов елемент - 15 лв

джанти 14" - 2 броя по 15 лв

оборотомер - 30 лв

врати обурудвани (поодрани )- всички без предна лява - 3 броя по 10 лв

пружини задни - 2 броя по 5 лв

алтернатор 75 а (валео , преправен от голф) - 50 лв

шенкелни болтове - 2 броя по 15 лв (чисто нови , заляти с восък)

чисто нов феродов диск за съединител !!! по- малък е от на моята шкода - стария модел !!! - 10 лв

задни лагери чешки , гарнитури , втулки за стартер , и други неща за които нямям време да ги опиша ...

 

лично съобщение , tyny@gbg.bg icq# 51766128

 

макс - на маската и искам 10 лв . всеки тенекиджия ще ти вземе повече . сива е на цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.