Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Болтове по поръчка?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Къде мога да си поръчам 8 такива болта за барабаните отзад. Трябва да имат шлици в края при главата! Имам един за мостра.

p8.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сточна гара има един майстор, дето на бараката му пише "Крали Марко", той прави болтове по поръчка, най-вече секретни за колела, но сигурно и на теб ще ти свърши работа. Доколкото си спомням някъде около кръговото беше. Дано съм бил полезен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Крали Марко" се намира като тръгнеш от Сточна гара по Сливница в посока примерно Раковска, на 50-60 метра от дясно. Не знам дали прави болтове, ама какви брадви прави - не е истина - тежки, здрави и като бръснач, а и нямат износване. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Крали Марко" се намира като тръгнеш от Сточна гара по Сливница в посока примерно Раковска, на 50-60 метра от дясно. Не знам дали прави болтове, ама какви брадви прави - не е истина - тежки, здрави и като бръснач, а и нямат износване. ;)

 

Юли, доколкото знам прави и болтове, брадвите не съм ги пробвал, но от секретните гайки за колелата съм доволен :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всеки стругар може да ги направи - аз навремето си поръчах един-два болта с обратна резба при един стругар в квартала - ама ми взе по 5 лв. на парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах за къде са болтовете, но ако правите по поръчка, имайте в предвид, че вероятно трябва да отговарят на някакви критерии за якост и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога вчера отидох там и се оказа че "крали марко" е само ковачница. Майстора там ми каза за някакъв стругар от другата страна на реката, но неуспях да го намеря. Някой да знае къде е?

 

TXL- ще сменям болтовете на барабана, на които се стяга джантата, с по-дълги. Намерил съм фланци за отзад на Гардето(засега са временни)

 

Вчера обиколих 3 стругара и 3мата ме отпратиха по живо по здраво... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога вчера отидох там и се оказа че "крали марко" е само ковачница.

TXL- ще сменям болтовете на барабана за джантата с по-дълги.

 

Съжалявам, че съм те разкарал напразно :oops: . Баща ми си е правил секретни болтове там...ама очевидно вече само брадви правят, както каза Юли. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та все още се търси стругар на който ще му се занимава и ще може да направи шлицовете при главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти дам един жокер - може като заготовка да използваш болт за глава от каквато и да е кола. По-здрави и качествени от тези болтове трудно се намират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Това беше един добър жокер- мерси :mrgreen:

Значи ми трябва болт 14мм- оригинала е 12мм + шлиците= 14мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко са дебели тия фланци , че не стига оргиналния болт ????

АААА те май са само изнасящи(дистанционни май се казваха ) :mrgreen:

малииииии каво ще правиш ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Познавам стругар който се намира в блузост до Сточна гара на ул.Градинарска. Там е и шлайф база. Попитай там. Намен лично са ми изправяли предни спирачни дискове, задни барабани и куп други приспособления от които съм имал нужда. По принцип аз карам с изнесени джанти без фланци, което според мен е по-добрия вариант за увеличаване междуосовото разстояние. Ако някой се интересува къде съм си правил такива джанти няма проблеми ще му кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.