Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На път за ремонт на Тока,Дайте Съвети...


gogata

Recommended Posts

Мисля, че човека, дето ще ти прави колата ще ти каже какво е за смяна. Подготви се психически да изкочи и още нещо, освен изброените неща, така става по закона за всемирната гадост :evil:. Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти оспамя темата, ама колата ти не е стара, а неподържана...оттам ти идват проблемите. Този преди теб, който я е карал не се е грижил за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то няма какво да ти пишем, единственото което виждам е че не знаеш цената на кабелите. комплект който аз си купих на ТЕСЛА е към 13 лв, има и по скъпи опций силиконови кабели пак на Тесла към 18лв има и на Бош още по скъпи са може би към 30лв.

 

твой е избора какво ще си купиш, аз с тия от 13лв проблеми нямам (1,5г)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя как си решил да сменяш каквото и да било, без да е диагностицирано каква е повредата и какви са причините за твоите проблеми. Все пишеш за майстор - ами иди при него да направи проверка на кабелите, на стартера, на релето, на бобината и на всичко друго, което подозира, че може да е. Иначе може се окаже, че ще дадеш пари напразно за неща, които си работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя как си решил да сменяш каквото и да било, без да е диагностицирано каква е повредата и какви са причините за твоите проблеми. Все пишеш за майстор - ами иди при него да направи проверка на кабелите, на стартера, на релето, на бобината и на всичко друго, което подозира, че може да е. Иначе може се окаже, че ще дадеш пари напразно за неща, които си работят.

 

прав си но е добре да сменя старите работи :)

 

 

Пич, неща, които си работят не се сменяват...верно отиди на някой майстор, вместо само да говориш за него и той ще ти каже, за кое наистина си заслужава да се охарчиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ладово електронно реле-7лв

- Ако желаеш мога да ти продам втора употреба на една година електронен регулатор за Шкода.

 

Нови кабели за свещите и свещи не са лоши неща, но хубаво е да се смени предимно това, което не е в ред, защото може да накупиш един куп неща и пак да не работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силиконовите кабели на Тесла на Сим. шосе са по 12лв.

Наско, ти сигурен ли си за цените, които си дал?

 

мойте със сигурност бяха 12-13 лв и не са силиконови и са на тесла.

 

за другите цени не съм сигурен. ... утре ще ходя до магазина и ще попитам.

 

а това дето вика гогата че като си работят не ги пипай>> да така е правилно, но аз като си смених работещите 20 годишни кабели с нови двигателя заработи както си трябва и всеки път си палеше на 4 цилиндъра а не на 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско, нямах предвид кабелите, те са си консуматив един вид. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес минах през магазина на сим. шосе

 

оказа се, че вече има само силиконови кабели на тесла. няма от обикновенните който са с графитни нишки вътре. от преди година някаде продават само силиконови кабели който са на цена 12 лв.

продавача ми обясни, че преди са били по скъпи силиконовите, но сега са на цената на обикновенните който са се продавали преди. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.