Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Багажник...на Заем...


yosif

Recommended Posts

Подложи картон от кашони под матрака върху покрива.

После отвори четирите врати и омотай здраво матрака с въже( сложи го с дунапрена към покрива).

Траскай вратите иии... напред. Пренасял съм така три листа талашит, макар да искаше да ме отлепя от пътя над 60 км/ час :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...После отвори четирите врати и омотай здраво матрака с въже( сложи го с дунапрена към покрива).

 

По-добре отвори прозорците, че да нямаш проблеми при затварянето на вратите после...Ама твоята я отвори, че да не се налага да влизаш през джама ;) Не, че е проблем де...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и ще ти го дам за ползване - намира се в Младост 2 и е доста масивен. Нямаш представа какви неща са прекарвани с него. Само ме притеснява малко, че не те познавам лично, а и не си идвал по срещите досега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам ама трябва да дойдеш да си го вземеш до дружба-2. но ако го взимаш ще ти препиша набързо данните от личната карта да знам къде да си го търся после ако се покриеш. ако искаш пиши ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в мазето имам такъв багажник и ти го подарявам стига да помогнеш да го изкараме оттам.Ако вече си си свършил работа и не ти трябва багажника се подарява на съфорумци[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.