Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тресе се Лоста при 4та...


gogata

Recommended Posts

Лоста ти е нормално малко или много да се тресе, от годинките на колата е. Сигурно са почнали да ти заминават пружините дето го държат, аз го имах тоя проблем и като минавах през дупки изключваше от скорост и чак след като въпросните пружини се скъсаха и лоста стана "като лъжица в кисело мляко" ми смениха цялата конзола на лоста. Невървенето на 4-та съм го изпитвал като я включа на неподходящи обороти, ти правиш нещо такова сигурно. Бензина V Power си е супер, от доста време само с него карам и нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На четвърта не трябва да падаш под 45 км/ час, инак тресе щото не е на обороти.

Даже около 40-45 трябва да се подава плавно газ инак ще пречука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ората са си го казали след превключване на по висока предавка оборотите да не падат под 1500 ако държи на празен 1000... останалото е въпрос по математика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.