Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся една книга...


rsk

Recommended Posts

преди почти две години видях в една книжарница в софия дебела книга за автомобили. темата беше нещо от сорта на "световната история, показана с автомобилни снимки". например пражката пролет и хвърчащите по улиите линейки. или пък снимка от 60-те - хрусчов се заканил СССР да изпревари САЩ по брой автомобили на глава от населението и дал заповед за производство на ЗАЗ 965... та по тоя повод имаше снимка на пристанище, препълнено от ЗАЗ-ки (всъщност на FIAT 600 - авторите бяха сбъркали).

та ако някой случайно я има или попадне на нещо подобно в нета - да свирка. книгата беше доста дебела и ако не се лъжа струваше около 80 лева, само с черно - бели снимки, всички свързани с някакви моменти от историята.

сега ми хрума да си я потърся на старо от amzon или ebay, но нямам заглавие, автор и т. н., и...

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен за корицата, но със сигурност цялата книга беше с черно - бели снимки, книжарницата беше "пингвини", а за сайта на хелокон - търсил съм само в съответните раздели и... нищо :cry:

 

благодаря все пак, радва ме, че поне някой се е опитал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.