Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за тази фирма - джанти на добри цени


stenly

Recommended Posts

Намерих тази фирма, въпросът е дали тези джанти-реплики, са добри :roll: Пише, че са произведени в Италия :lol:

 

http://redline-tuning.com/cat/1_142_147/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на шкода 120Л точно кой размер става без фланци?

 

:roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на шкода 120Л точно кой размер става без фланци?

 

Толкова ли е сложно да си намериш някъде стойностите на междуболтовото разстояние и размера на централния отвор? :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на шкода 120Л точно кой размер става без фланци?

 

Толкова ли е сложно да си намериш някъде стойностите на междуболтовото разстояние и размера на централния отвор? :?:

 

:lol::lol::lol:

 

Явно е много сложно :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам никоя от тях не става за 120-ка. И другото, което не разбрах е, дали тази цена е за бройка или за комплект 4 джанти ?! Иначе не изглеждат зле, поне на картинка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам никоя от тях не става за 120-ка. И другото, което не разбрах е, дали тази цена е за бройка или за комплект 4 джанти ?! Иначе не изглеждат зле, поне на картинка :mrgreen:

 

Цената е за една джанта :D Де да можеше да се купят 4 17-ки за 250 лева :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко кончета има. Ако двигателчето е 1.4 може и да се препъне, ама при по-голяма кубатура, надали ще усетиш нещо осезаемо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:

 

Цената е за една джанта :D Де да можеше да се купят 4 17-ки за 250 лева :lol:

каде ше е сложиш тая 17-ка?На квот да е ше го спънеш.

 

Не съм съгласен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че ако ги сложиш джантите на някой Rexton ще са си му по мярка, друг е въпроса за какво са ти 17ки джанти на обикновенна кола? Ако ти ги подаря ще им купиш ли гуми :mrgreen: И другото е за какво са ти лети джанти, стоманените са по стабилни и не се налага зимата да ги сменяш. Лъска там нещо върти се, дреме ми на мене, аз не преценявам хората по джантите :)

 

17" са стандарт при Octavia RS и при Laurin & Klement!!! Те са обикновенни коли...по спомени ;) А иначе съм навит да ми подариш 4 броя 17" - аз ще си купя гуми. Да се уговорим за преди НГ ако искаш - може да има намаление :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А за преценката на човек по джантите...може да прецениш по-скоро колата по джантите, а човека по колата (макар аз да не съм съгласен много с тази преценка).

Свиркай ако се навиеш за джантите - аз съм на линия - даже вече съм си избрал 17" гуми ;) Yokohama Sport >>>>>

yo_avs_sport.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата ти трябва да е супер бегачка, за да и сложиш 17-ки :lol: Стандартни за Octavia RS са 18-ки, не 17-ки ;) в България идва със 17-ки....Иначе има 3 вида 17-ки за Octavia в каталога на Skoda :D

 

Стоменените джанти са по-стабилни викаш :lol: Ти чу ли се каква глупост каза :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се повторя пак ако искаш няма проблем

 

Ще напиша по един мейл на автомобилните компаний... Всички взеха да слагат алуминиеви джанти :oops: Много са зле нали :roll:

 

Колата е по-стабилна с железни джанти и гуми 175/75/14 отколкото с алуминиеви джанти с гуми 205/50/17 нали :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия 17ки като опъна ръчната и най-много да ми падне скоростната кутия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартни за Octavia RS са 18-ки, не 17-ки ;) в България идва със 17-ки....

ХАХАХА! Поредната причина да харесвам и уважавам ЕТек! ;)

 

Да се повторя пак ако искаш няма проблем

Те това не го разбрах :oops:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.