Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

чистачки


vloo

Recommended Posts

имам въпрос къде се намира машинката за интервала на чистачките че намерих от коя кола да го смъкна и трябва да знам..да не я разбия цялата...благодаря предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми моя интервал за чистачките("машинката") съм го сложил между ключа за аварийните светлини и отопление на купето.

 

не разбрах от шкода ли става дума или от каква кола ще го сваляш. на шкодовия интервален ключ има изобразено едно стъкло и едно "с" вътре в стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над пепелника средния панел го демонтираш. Ключа трябва да е там, където пише Наско - между този за вентилатора и за аварийните светлини. Я разкажи кво си набарал за части с такива хубави работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами една доста ударена шкода ама има куп неща дето ми вършат работа на мен....карб не съвсем читав но ще стане...интервала..моторчето за парното и стартер скорости и т.н...и на 31 ви ще ви кажа какво имам за даване...със сигурност има два сгодни фара за японка мигачи десен стоп...за това се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя работи ли? щото ако ще я бракуваш на мен скоро ще ми трябва работещ мотор от 120Л с документи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложно е за двигателя него няма как да го взема щето не мога да взема документите сложна работа....моторчето бая старже ама ако го искаш ще ти го покажа ....и евентуано дам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моторчето бая старже
- Такова и аз имам, мерси все пак за готовността.

 

ПП. Мен ако питаш изобщо не се занимавй с тая коруба щом и документи няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а като са и здрави фаровете, значи ли че не е ударена отпред? и .. бронята читава ли е? заплювам си я.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.