Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова година - нов късмет!


BOZZZI

Recommended Posts

За много години на всички приятели във форума и за тези, с които още не сме поставили началото of a beautiful friendship... ееех, Казабланка!

 

Аз реших, тъй и тъй е Нова година, защо пък да не си сменя и работата.

 

Вече съм мениджър "Маркетингови комуникации" в Макс Телеком. Още няколко дни ще имам един преходен телефон 0895 072 849.

 

Още веднъж - само най-хубави неща за вас и всички ваши близки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI, ха честито! Само удоволствие да ти носи новата позиция, както и доходи де (да не ги забравяме). Успех ти пожелавам на този бързо развиващ се пазар!

П.П. Аз щях да ти бъда конкурент (в известен смисъл) в телекомуникационните услуги ако си бях в Бг на старата работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боянски, честито и от мен :smt013 Пожелавам ти много пари, те успехите ще си дойдат от самосебе си - ти си умничък и схватлив \:D/

Само едно не разбрах - КОГА И КЪДЕ Е КУПОНЪТ? :smt006 :smt007 :smt006 :smt007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.