Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой е тоз ненормалник :)


maxrpm

Recommended Posts

за 2 рото клип4е доста отдавана е известно.

колкото до свалянето ор жбоь ъотубе и тем подобни бях писал в една друга тема 4е сам открил тази програмка сваля си ги като пич в ави или мпег http://neorules.gotdns.com/WiN_appz/vdownloader.zip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто клипче е правено от един пич от БМВ-форума те бяха няколко такива само с извращения с 120-ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек как може да караш шкода и да правиш евала на човек който я унищожава.незнам дали си гледал другите клипчета като второто,но хората от тях изпитват някво извратено удоволствие да я разбият...не са го правили за да се хвалиш че става за off road....а за да си направят кеф...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и подарък да са му я дали, т`ва ня`кво супер варварско отношение...да не кажа, че лекичко към простотия го избива :| .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като го гледах първия път ме заболя сърцето като си представих как си продавам шкодилака (което няма как да стане)и някои прави това с нея,,..колата за която сам си дал животеца направо....и дори на е за части пак е зверско...ако са от форума на bmw дали ще им хареса некоя стара 3-ка да я разкъртим на такъв офф..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Gogata и Vloo - това са си запалени шкодари! Към другите, не разбирам какво толкова ви радва разбиването на колата :roll: Чак пък да правите евала, някакси странно ми е :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дори да не беше Шкода просто това е нечовешко. Немога да разбера хора които ги кефят подобни изпълнения. Никога няма да си продам 120 ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Аз пък бих казал, че дори да беше с трабант пащ щях да съм възмутен. Просто показва отношението ти към техниката/собственоста и от там за теб самия. Лично мнение....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Аз пък бих казал, че дори да беше с трабант пащ щях да съм възмутен. Просто показва отношението ти към техниката/собственоста и от там за теб самия. Лично мнение....

 

Поздрави

 

Що към мен го адресива т'ва :? Нямам различно мнение от теб по въпроса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото споменаваш само за Шкодарите.

Просто исках да разширя (конкретно) твоя пост.

Иначе сме на едно мнение.

 

Поздрави

 

PS: Нали не се засегна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото споменаваш само за Шкодарите.

Просто исках да разширя (конкретно) твоя пост.

Иначе сме на едно мнение.

 

Поздрави

 

PS: Нали не се засегна ;)

 

Не разбира се, аз друго намейнах с мнението си :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.