Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво ви накара да изберете Skoda


stenly

Recommended Posts

Ей, ще изядете човека бре, таласъми :mrgreen: Недейте така! И той е фен на марката, нищо, че е на новото поколение. Ако се повози в колата на някой от клуба (имам впредвид, колите преди VAG поколението) ще види, че не е "толкова зле положението". Недейте го осъжда за това, че харесва новото поколение Шкода. При мен също липсва "стара връзка"... Даже на първия събор ми беше малко тъпо с тая кола :oops: и че нямам някой Рапид и замалко да си реша "проблема" с помоща на колегата по-горе ;) но нещата малко по различен начин се стекоха и не успях (ма има време - никога не е късно)... Иначе Шкодите си ги харесвах от малък, но баща ми така и не дочака ред за такава кола, а си купихме Жига на старо :mrgreen: Но покрай моята кола и хората в клуба ми е супер приятно дори само като водя колите :P Та на колегата му пожелавам да се появи на събора и да види, к'ва веселба е, колко готини са хората и какви чудесни коли има. Да се повози и да усети, к'ъф кеф е да имаш стара кола, но в чудесно състояние и най-важното - "гледана" с голям кеф! А иначе, това сравнение

 

Искаш да кажеш, че Шкода, от който е да е модел, например 1980 г. тунингована е по-добра, например от Octavia, която е да е модификация стандартно оборудвана и произведена да кажем 2006 г. :roll: :roll: :roll: Не знам, ама май нещо не се връзва.......... даже звучи смешно :lol::lol::lol:

 

...не е правилно според мен, както и коментара, че е смешно. john, ако ще се сравняват колите, както ти си написал - "Шкода, от който е да е модел, например 1980 г. тунингована е по-добра, например от Octavia, която е да е модификация стандартно оборудвана и произведена да кажем 2006 г.", мога да ти кажа, че Хашек ще направи за смях ТУРБО дизелите ни :mrgreen: Но това е ако сравняваме динамични показатели. Може би при челен удар със 100 км/ч а съм по-защитен в моята кола от колкото в някоя от 1980, но това е друг показател - безопасност. Не съм съгласен и със сравнението за децата и СуперБ, Октавия, Фелиция... Той и дядо ми ги знае тези модели, но...оригиналите (така да се каже). VAG няма да коментирам - не случайно е Концерн! Имат си стратегия и си я следват и освен 4-те марки споменати от теб, предлагат и далееееееч по-луксозни возила :) което обаче децата не знаят - сигурен съм!

Но няма лошо ;) всеки харесва точно определени неща, което лично за мен не е проблем. Разни хора, разни идеали - нали така...

 

...Как да ти го кажа има хора, който била дали и 80 000 за Skoda...

 

Има, вярно е. Но понякога нещата не опират само до това да си фен, а до предлагане, поддръжка, ослужване... Щот нали, колкото и голям фен да съм (говоря за себе си), няма да си взема Шкода, ако не съм доволен от т.нар. комплексно обслужване! Друг е въпроса, ако си купуваш колата за кеф и имаш излишни 80К :mrgreen: Аз не можах да намеря толкова излишни, но все пак си купих колата за кеф, а не защото ми трябва 8)

 

Лелееее, голям офтопик станаааа, еййййй :smt039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • john

    6

  • Mishelle

    5

  • stenly

    2

  • joeless

    2

Най-много писали в темата

За последно по темата.

 

Кой каквото иска да пише и за какъвто иска да ме определя, аз си харесвам Octavia-та, колкото по-вече я карам, толкова по-вече ме кефи, оставам си фен на марката Skoda от ерата на VW, а живот и здраве да е след 3-4 години пак ще си купя Skoda от по-ново поколение.

Останете със здраве. Приемете факта, че всеки има право на мнение и разбиране и не приемайте различното мнение като някаква ерес и вид заяждане.

Все пак темата беше всеки да каже защо е избрал да си купи SKODA!

Аз написах основните неща, които ме накараха де избера този автомобил. Всеки от Вас естествено има свои си причини и доводи да избере тази марка. Да, наистина мненията на някой от нас са твърде противоречиви, но аз смятам това за напълно естествено и нормално за държава член на ЕС. Все пак не живеем във времето /близкото минало/ когато просто нямаше какво да се избира при покупка на автомобил и когато по нашите улици се движеха едни и същи автомобили с едно и също лошо качество и показатели.........и когато някъде спреше автомобил произведен отвъд Берлинската стена всички се скупчвахме да го оглеждаме :D . Осъзнавате ли сега колко смешни сме били за хората от цивилизования свят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осъзнавате ли сега колко смешни сме били за хората от цивилизования свят?

Осъзнавам, баща ми тогава караше Toyota Celica :mrgreen:

За да няма сърдити и най-вече за да си остане темата такава една хубава, каквато я е замислил Stenly, утре ще изтрия всичко излишно по нея. Няма да е като все едно не е било, но поне колегите, които тепърва ще я четат няма да влизат в дълбок размисъл :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.