Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инфо за един Рапид...


kukumitcin

Recommended Posts

Да попитам дали някой от вас има информация за един Рапид.

Преди 2 месеца на "Ретро Събор Хасково" се е появил бял Рапид със Старозагорска регистрация.

Рапида не е бил в много добро състояние(боята е била много зле)...собствениците са били баща и син,които малко преди това са го купили(две седмици преди събора).Новите собстевини са били решени да я стягат но са казали,че няма части и търсят.Колата е била с две лети джанти от пред,с крагли фарове..стоповете са били от новите,четери скорости.Табелката на задница е била Rapid130.

Утре ще ми пратят две снимки и ще ги пусна.Ще разпитам и няколко от участниците в събора за колата и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по описанието което даваш,това или е гард с табелка Рапид130 или е някои ограбен рапид, според мен е гард......ще очакваме снимки и още инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е на Митко Казаков (със зелената ретро Октавия от корицата на миналогодишния календар) и сина му, и аз не съм виждал снимки, но знам, че била с някакъв нестандартен състезателен мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но знам, че била с някакъв нестандартен състезателен мотор

 

1,2 - 120к.с.? :smt032 :smt043

 

мани майтапа, Миро - говорихме си с адаша на рали Родопи и той ми сподели, че не можел да намери части за основния ремонт - не ставали ни от 120, ни от 130 - пълна загадка! :roll:

Иначе историята е интересна - по спомен от разговора ни с адаша "... имало едно време" в Ст. Загора 2 такива коли - били внос от Белгия май, доста дълго ръждясвали в някаква автокъща там - с едната не се знае какво станало, а другата взели Митьо Казака & Son co. да я прават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Гардето наистина не е нито 120, нито 130, сами знаете защо.

 

 

Ъъъъ :oops: таковата, аз не знам защо. Ще обесниш ли за по-простите с две думи? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото Гардето е с мотор 120ГЛС, който е малко по-надарен (58коня) от 120-ковия (52коня) - изпъкнали бутала и друга глава заради камерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.