Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отмъкнаха джантите........


Neon

Recommended Posts

Длъжен съм да уточня, че не става въпрос за джанти от Шкодата, но общата им цена с гумите надвишава стойността на колата ми повече от 2 пъти! Тоест, днес все едно че ми отраднаха 2 Шкоди като моята!!

 

1. Три разбити врати- на общия коридор на мазето; на самото мазе и една вътрешна врата към трето мазе;

2. 4бр. 15" джанти (алуминиеви) за БМВ Е 39 с гуми Eagle F1 липсват; 2бр. джанти 15" (алуминиеви) с 195/50/15 от колата на брат ми липсват; 2бр. от моите джанти (черните от снимките) с гуми Eagle F1 195/45/15 също липсват!!!!

Успели са да направят упражнението днес м/у 10.00 и 16.00ч. през деня!! За доуточнение ще спомена, че блока са намира на 50м от РПУ, на 15м. от военно окръжие, пред което денонощно седи полицай (съхраняват част от военния архив) и се намира на главна улица, по която минава градски транспорт! Влезнали са и са излезнали през "парадния" вход защото другия е заключен и завит с планки с винтове. Освен това, както се сещате, 8бр. гуми с джанти не може да ги носиш на ръка или в нормален автомобил- само бус или баничарка! Не може да е човек от блока- познаваме се - 3 етажа - 9 апартамента!

Поне да бяха взели 2 комплекта джанти- се един щеше да остане- сега имам 2 от моите и 2 от на брат ми!!! Бел ден да не видят!! Айде- на бащата ги пиши бегали- комплект са, стандартни и заминават веднага. Ама моите? 2бр. не са кой знае колко срещани и СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ГИ ПОЗНАЯ АКО ГИ ВИДЯ! От утре тръгвам да търся- АКО НА НЯКОЙ МУ ПРЕДЛОЖАТ ДА КУПИ ИЛИ ВИДИ ВЪПРОСНИТЕ ДЖАНТИ- ЗВЪННЕТЕ! Ще му се отблагодаря със сигурност!! Тел 0897/993-115!

P.S. Не съм наивен- едва ли някога ще ги намеря, ама.... знае ли човек!?

Прилагам снимка, за евентуално инфо.....

http://www.snimka.bg/profile.php?view_a ... m_id=94306

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива да ги добара човек и само :smt029

Преди 7-8 години в стария блок, от мазето, което имаше желязна врата и т.н. на баща ми му свиха всичко, което си беше трупал с години като резервни части за Шкодата.

Гадна работа...

А за това, че никой не ги е погнал - нормално е. Ти ако видиш примерно двама да изнасят телевизор от някакъв вход покрай който минаваш, надали ще се усъмниш, че го гепят. Най-вероятно ще решиш, че хората си го карат за ремонт :mrgreen: Затова в днешно време апашите са толкова нагли :smt023

Между другото точно пък когато не ти трябват бдителни съседи, те вземат та се обадят на ченгетата. През 2001 г, когато взехме Астрата съм я паркирал пред гаража и с едно приятелче й слагахме алармата и ключето за прекъсване на бензина. Бяхме отворили всички врати и си ръчкахме по нея. По едно време иде някакъв, представи се и се наложи да му показвам всички документи на колата. Явно някоя бабичка се осъмнила и решила, че разколачваме колата, та се обадила в районното :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.