Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"боядисване "със тиксо


shotik

Recommended Posts

преди известно време видях в един сайт 6-8 снимки на кола в черен цвят/мисля че беше БМВ/която със синьо тиксо /8-10 см ширина /беше облепена цялата .тук питам следното:на формана имам тук-таме ръждиви петна и не се знае какво още ще има,но ако се налага изкърпване и др.операции,дали може да се облепи с лепенки,като тези които са с рекламни надписи по трамваи,автобуси и др. и дали ще е стабилно.какви плюсове и минуси има това облепяне.другото което също ме интересува дали може след изчистване на ръждата и подготовка,да се залепи с епоксидна или полимерна смола стъкломат/стъклоплат/върху врати и калници на височина около половината /до някой ръб или до стъклата/и като се обработи да се залепи както питам по горе или се боядиса.

чакам само сериозни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епоксидна смола може да залепва здраво. Едно време, когато са кърпели колите, преди да навлезят телоподаващите устройства със защитена среда или т.нар. CO2, се е използвало платно от стъклени нишки и епоксидна смола. Става здраво като камък и върхи него се китва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пролетта на 2006 на МВ-то му запълних една малки дупчица на арката на един от калниците с Poxipol и стана перфектно. ikonoma е прав, бащата като бях малък, лепеше с епоскидна смола и платно от стъклени нишки дупките по пода, преди да го смени :mrgreen: . Като временно решение е супер, ама иначе текекиджия му е майката. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.