Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не можах да се стърпя ...


The Best Forman

Recommended Posts

Кажете ми , че тва не е вярно и не го дават по Нова ТВ , щот от там го снимах ... не търсете марките , а правописните грешки :mrgreen:

 

normal_prostotia.JPG

 

Мазарати или Мазерати

Тоиота или Тойота

Лексос или Лексус

Фият или Фиат

и черешката на тортата дет ми фана окото Понтяк или Понтияк

Незнам не , че съм голям спец , ам само Поло май са написали правилно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Дам, дават го...и най-лошото е, че има разни слабоумници, дето се обаждат. :mrgreen: И освен това марките са 6 - тези петте с грешките и единствената правилно написана - Лотус :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа. Това е легалният начин на ПРОСИЯ в тази държава. Отвръщавам се от такива неща :evil:( ИЗПРАТЕТЕ SMS и ще спечелите) И тъпаците пращат ли пращат. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се , че тва си е РИБАРНИК и бая шарани си е завъдила таз руса хубавица ... освен , че трябва да са марки , трябвало да са и правилно написани , ама тва в условието никъде го не пише и народа изгърмя сума пари за телефон :mrgreen:

Да са живи и здрави балъците , инак как ще живеят тарикатите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственните 4 правилно написани мисля, че са: Лотус, Мини, Тата и Моргън (марки). Иначе предполагам, колко спабоумници са се обадили и са изредили 'сички грешни марки (и модели). Ама то явно е нарочно така - повечко баламурници - повечко парички ;) Евала на пичовете, които са се сетили да го пуснат това. Ще ги черпавам по една виртуална бирКа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - такива предавания ги има по цяла Европа (за по-далеч незнам). Така че не са го измислили нашенците. Бих го коментирал съвсем накратко - много добра машина за правене на пари :mrgreen: Баламурници има навсякъде :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а според мен са :

лотус , мини , голф и поло :lol:

 

Опааа - 1.50 (примерно) изкочиха току що от джоба ти ;) Голф и Поло са най-новите МАРКИ на пазар! Честито!

П.С. А бих добавил и Протон - една малко неизвестна марка за нас (както и Тата) ;) Баси...то 5 станаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да при обстпйно преглеждане се намират правилно изписани 5 марки...а грешките са сложени за да ги видят хора и да звънят и да им акажат опа не е така има грешка там някъде....а за поло и голф какви яки марки съм аз съм ги чувал.... :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и половин марка на едно място - Ролс без Ройс :mrgreen: А Morgan според мен на БГ не се чете като Моргън, тогава трябваше да е Morgun оригинал :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и половин марка на едно място - Ролс без Ройс :mrgreen: А Morgan според мен на БГ не се чете като Моргън, тогава трябваше да е Morgun оригинал :roll:

 

Хвана ме :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и половин марка на едно място - Ролс без Ройс :mrgreen: А Morgan според мен на БГ не се чете като Моргън, тогава трябваше да е Morgun оригинал :roll:

 

Хвана ме :smt017 И на мен ми изскочиха 1.50 от джоба, хахахахаха! Обаче не за някой моб. оператор, а за почерпушка кат' се видим, Мите!

А с'а - наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то нали за това ги пишат да има заблуда!Ето има МИНИ,ТАТА,Лотус и тн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е доста хитро измислено и наистина трябва да се помисли поне малко. а който си мисли, че "тоиота", "фият" или пък "голф" са от верните отговори... не са му виновни лукавите сценаристи :roll:

който пък знае за тата и протон, и ги е видял, с право може да бъде възнаграден, т. е. печели този, който знае и се е обадил! нещо користно да има?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.