Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стават ли Вътрешните антени?


bemel

Recommended Posts

ако музиката ти е хубава трябжа да имаш изход на 12 волта отдзат за антена инече за станциите пак си зависи от тунера поне това е моето мнение ако ти прави проблем като я запалиш и започва да пращи купи си филтърче не е с къпо 1 бушон в наи хубаво там имаш постоянни 12 в

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да си сл0жа една такава отвътре на стъклото ама ми казъха че не хващали добре станциите така ли е ? :)

 

Карах преди един Сеат и като си слагах музиката, си взех "Зендер" вътрешна антена от "Тояга". Скъса ми нервите и я подарих на едно приятелче с Ауди 80. При него заспа! CD-то ми беше Kenwood, а неговото - Blaupunct. Не помня точните модели, но и двете CD-та си бяха причлини. А защо антената така сработи само с неговото - не знам. Моето предложение е да си вземеш външна антенка с усилвател. Има всякакви размери и си мисля, че на колата ти ще и отива ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Pioneer и вътрешна антена и в града нямам проблем , но като го връзвах почна шуми адски и резнах захранването на антената и заспа ... предполагам , че тунера е бил много як както е на Pioneer -а и го бърка прекалено силния сигнал ;)

П.П. Дори и под телевзионната кула не губи сигнал 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност най-доброто решение е това с външна антена. Проблемът е, че се пробива купето, а това не ми допада. Не ми допада и това, че антената се вижда и отдалече казва на лошите хора - тука има радио. Затова карам с "бакшишка антена" - един най-обикновен кабел, прекаран под пластмасата на страничната колонка, покрай предното стъкло. Музиката ми е Sony XLR 240 - елементарен касетофон с дигитално радио. В София проблем с "ловенето" на станции не съм имал - радиото си е идеално. И на стария опелски Blaupunkt пак нямах ядове. Колата е Жигули, но и на Шкодата едва ли представлява проблем да се пусне кабела. Пинизите при бакшишката антена са два: 1)да се уцели по при какво положение на кабела се лови най-добре; 2)с поялник да се направи подобие на букса от края на кабела, който влиза в радиото.

PS: На Астра комби със същия Блаупункт като стария ми и заводска антена над петата врата, радиото е със същото качество като в Жигулата с кабела, колкото и да е странно това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.