Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв по - здрав са ни пратили ...


The Best Forman

Recommended Posts

Evro1.jpg

 

Какво произведение само а ?

Ако не сте го виждали на живо - намира се на пл. Македония и се наблюдава след 19.00 h ... нямам думи ква украса , кво чудо :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За знамената съм съгласен,но това по средата не мога да разбера кво е. Прилича ми на ЙУХ прочетено на обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ Прилича ми на ЙУХ прочетено на обратно.

 

hahaah и на мен това синьото ми прилича на мъжки полов орган яко вирнат нагоре. за за първи път го виждам това и ми изглежда ужасно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-да, ние си го вирим, Европата и тя надървена - дано ги изпреварим да не ни го набучат първо те до откат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми прилича на брадва, т.е. ще ги разцепим европейците :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо си е Йух - всяка вечер минавам оттам и направо думи нямам...

 

Ако не се лъжа тез лапмишки струват към 50-60-70 лв/м. ... Главно Управление Пътища добре се е опасало с нашите пари... :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с класическия скин и за да прочета какво е написал Galliard се налага да си маркирам текста. Иначе мнението ми за модерния син скин е :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с класическия скин и за да прочета какво е написал Galliard се налага да си маркирам текста. Иначе мнението ми за модерния син скин е :smt46

 

Подкрепям !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с класическия скин и за да прочета какво е написал Galliard се налага да си маркирам текста. Иначе мнението ми за модерния син скин е :smt46

 

Да и а съм с класическия и светлите цветове трудно ги виждам :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой и за тая простотия е взел пари :oops:

Да им имам PR, рекламната агенция или какво то и да е там.

Това е същото дето всяка вечер ни заливат с тая реклама за ЕС по ТВ-та. Да бяха дали парите за някое болно дете а не за тия простотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с класическия скин и за да прочета какво е написал Galliard се налага да си маркирам текста. Иначе мнението ми за модерния син скин е :smt46

Някой да те е принуждавал да го избираш за да го категоризираш така :?: Имаш избор...

Като стартира този форум някой проплака, че синия не му харесва. Сложих и другите цветови схеми и предупредих, че ако някой пише с цветен текст и ползва от по-тъмните скинове, тези със светлите няма да го четат. Ясно е, че угодия за всички няма, ама... Та за целта следващата версия на форума ще бъде унифицирана, т.е. с близки по цветове теми. Тогава ще отпадне и принудителното неизползване на основния скин, заради по-тежката му структура, от хора с по-бавна връзка към Интернет. То и тогава ще се намерят недоволни поради една или друга причина, но смятам, че ще са единици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.