Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пробелем с фото галерията....


kukumitcin

Recommended Posts

Искам да попитам при вас получава ли се така:

Влизам въвеждам си името и паролата давам Вход...след това ми изписва "Добре дошъл kukumitcin".Но когато дам продължи ме враща на началната страница на галерията без да имам достъп до акаунта си.

Този номер от два дена ми го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвъд "Голямата вода" си бачка без проблемче! Нова стреличка ли има в подписа? :P Ае честито, че пропуснах в една друга тема да го спомена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честита придобивка, със здраве да си я караш и много безаварийни километри. Доста лачена изглежда ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това явно е бившата на Петьо от Варна, гледам дори номерата си успял да смениш вече... честито! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забелязвам да има промяна в галерията. Бачка си - влизане, излизане, качване на снимки, албуми и т.н. Искам да кажа, че софтуера е наред. Ако ми пратиш на ЛС user и pass мога да погледна конкретно при тебе как е, пък ти после ще си смениш паролата. Както прецениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , колега

 

Много безаварийни километри, готини моменти и ник'ви ядове с куки, дупки и пишман шофьори ти пожелавам !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.