Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата звезда


Favorit

Recommended Posts

Да се похваля с какво смених фаворита. Не е точно каквото търсех но такъв ми бил късмета. Исках хетчбек но намерих комби.Обърнете внимание колко място за музика има :mrgreen: Извинявам се за калпавите снимки но ми е некадърен телефона... По хубави след ъпдейта на музиката :smt033

 

.jpg

 

 

.jpg

 

След 3 дена в бокса вече няма никакво цигъркане, тропане и всякакъв излишен шум.. Ще се разбираме с тази кола май 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Краси, дай малко повече инфо, не бъди така лаконичен :P . Да си я обичаш поне колкото Фаворита. Цвета е любимия ми за фелиция ;) .

 

P.S.: Сега ще си сменяш ли ник-а на Felicia 1.6GLX :mrgreen: :P :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да си я караш със здраве.Не си сбъркал ,че си купи комби. По устойчива е от хечбека,а и задното окачване е по здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО, колега!! :D да си я караш със здраве, много пари за бензин, без аварии и без тъпи ченгета по пътя! :mrgreen:

и не се "хващай" за комбито - когато взимах моята, си мислех и аз "еее, комби :cry: ", ма няма да ти казвам, колко багаж събира - на морето май само тоалетната чиния не си бях помъкнал, че и за газова има място, и за музичка... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за пожеланията :D Още инфо 140 000км, 1.6 инжекцион (бяга доста), металиче, климатиче, хидравлика и естествено толкова обичаната от мен успокоителна щанга. 97 година, много запазен салон и външен вид, по нататък може да я понакича - но първо да я направя и да свири :smt009

 

Честито. КАТ-аджия да не те спира и в сервиз да не влиза.
- всъщност тя постоянно си е в сервиза като се замисля ;)

 

 

P.S.: Сега ще си сменяш ли ник-а на Felicia 1.6GLX
- мда, много глупав ник си бях избрал признавам и сега се чудя какво да го правя ама май ще си оставя... :oops:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 инжекцион (бяга доста)

Наистина много,моята е същата.Сега ако кажеш,че и мотора и е АЕЕ,ще си стиснем ръцете.

О,забравих-ЧЕСТИТО!Със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА честито и от мен. много безавариини км да минеш и нищо да не се разваля. и да и направиш много хубава музичка. :D:D 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега !!!

 

Да е първа на пътя, простаците да я не удрят, в сервиза да не влиза, КАТ да не я вижда, само на хубави места да те вози, с готини хора до тебе, само до мадами да лежиш - никога под нея !!!

Взел си комби - евалла !!! Можеш да я товариш, хечбека невинаги отговаря на амбициите ни като тръгнем на почивка.

Цвета е убийствен !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много,моята е същата.Сега ако кажеш,че и мотора и е АЕЕ,ще си стиснем ръцете.

 

Ами ще си ги стиснем. :) Интересното е че незнам да има други 1.6 на Фелициите само АЕЕ съм виждал и по каталозите само тях дават :-k Някой да сподели ако има подобна ценна информация :)

 

п.с. иначе цвета и мен много ми харесва - як,як \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1.3 е ясно, но само точно този мотор 1.6 се монтира, няма други разновидности. Както и само 1.9 атмосферен дизел, няма Фела турбо печка, ако имаше щеше да е перфектния автомобил :mrgreen: , ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много,моята е същата.Сега ако кажеш,че и мотора и е АЕЕ,ще си стиснем ръцете.

 

Ами ще си ги стиснем. :) Интересното е че незнам да има други 1.6 на Фелициите само АЕЕ съм виждал и по каталозите само тях дават :-k Някой да сподели ако има подобна ценна информация :)

Имаше спор по въпроса преди време,но не откривам темата,за съжаление.И на мен ми е интересно да разбера.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мда, много глупав ник си бях избрал признавам и сега се чудя какво да го правя ама май ще си оставя... :oops:

Краси, имаш Лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

1.7. Задължително е използването на кирилица във форума. Използването на латиница не се позволява, дори при аргумент, че в даден клуб или на работното място няма кирилизатор.

 

beliq_lebed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.