Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата Шкода


kukumitcin

Recommended Posts

Айде и аз да се похваля с новата Шкода.

 

002004041-big.jpg

 

002004042-big.jpg

 

На снимките вече е в София :)

Колата е страхотна много съм доволен.Има още за до оправяне,но с времето и тях ще стегна.

Колата беше два дена в бокса и сега е като стрела :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A честито и от мен , много и все безаварйни километри !

За лятото ще има ли 15" ки джанти ??

 

Поздрави

 

Да 15-ките чакат лятото 8)

 

tsanko К е Кърджали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kukumitcin,много се радвам за това ,че потвърждаваш думите ми/ако видиш всички моя мнения написани във форума няма да намериш лоша дума за колата/!Просто мога да съжалявам ,че след като аз сам си я намерих фелицийката и така щях да си я барна сега си карам рендето!Ама не зависише от мен!

Я само им подскажи на тези с 1.3. за какво става на въпрос...много се стряска..... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GARDEMAISTER колата е страхотна.

Грешка няма с този мотор 1.6 направо лети...даже на мен ми идва много сега.Свикнал сам да си карам 105-цата и сега имам чувството ще литна ;)

 

На колата смених:Масло.маслен филтър,ролка,ремъка,два тампона,горивен филтър и оправих ел.стъклата.

Сега ми остава да оправя дръжката на вратата(вече имам).За сега е това пък от там вече ще си я барна по мой вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО, КОЛЕГА!! :smt006 :smt007

много безаварийни километри и много години без заядливи катаджии с новата Фелиция!... хубаво е да има повечко Фелки във форума, че май сме малцинство ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

Не за сега с този ми е добре ;)

Нямам парички още за друг ама и да го сменям няма да продавам старият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , колега

 

Много безаварийни километри, готини моменти и ник'ви ядове с куки, дупки и пишман шофьори ти пожелавам !!!

 

Felka-та е голяма красавица, радвам се за тебе и благородно :smt023 ти завиждам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Честито-колега-безброй много безаварийни километри!Със здраве да си я джъткаш!:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо на което си случил - и твоята е с хубавия климатик. Доколкото съм забелязал в Фелициите има 2 модификации и едната става само да се хвалиш че имаш климатик....твоя е от тези които вършат работа :) пробвал ли си го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го :)

Климатика няма грешка!Имаме и един Ситроен(2002г.) с климатик ама на Шкодата е много по-добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да се я караш и от мен! Много безаварийни километри с нея и много настроение да ти създава ;)

Като разглеждах снимките ми направи впечатление, че е много запазена. И нещо друго - волана е уникално як :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да се я караш и от мен! Много безаварийни километри с нея и много настроение да ти създава ;)

Като разглеждах снимките ми направи впечатление, че е много запазена. И нещо друго - волана е уникално як :smt017

 

Колата е гледана във Варна ;)

Сега и аз смятам да я гледам така, и да я пазя както си пазя 105-цата.

А вонала може да го видиш на Polo i Golf ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.