Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Upgrade на форума


Mishelle

Recommended Posts

Наскоро излезе нова версия на софтуера на форума. В резултат на което направих upgrade. От потребителска гледна точка няма да забележите промени. Те по-скоро касаят някои кръпки на софтуера. В резултат на което някои от вас е възможно да са усетили "странната" работа на форума по време на този процес, независимо, че избрах малките часове на нощта, за да има най-малко потребители.

Всичко протече гладко и безпроблемно. НО явно защото вече доста ми се спеше съм забравил да архивирам папката с аватарите. Моля за извинение. Ще се наложи всеки отново да си качи снимчицата. Всичко друго е си е на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз вчера забелязах кам 11 часа маи беше прекусна връзкат и даде update database :D 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, след този upgrade всичко се "занули" :? А в readme файла пишеше, че ще бъдат засегнати само темите и mod-овете... Затова не съм предположил, че upgrade-а ще бъде толкова нахален, че да изтрие папката с аватарите :mrgreen: Настройките в админ раздела си бяха останали, ама явно тези хора потребителите ги нямат за нищо :evil: Е, следващият път ще се постарая и това да го избегна :mrgreen:

 

Това в 23 ч. беше друго и ме подсети, че от две седмици се каня да обновя софтуера. Иначе работата я свърших между 2 и 3 ч.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aватарчетата ще ги оправим 2мин. работа е.

аз снощи след 11:30 беше писах писах едно мнение ,доста дълго излезна и накрая като исках да го пратя ми поиска име и парола, а то докато си припомня каква ми беше паролата и ми отиде поста по дяволите. :|

 

 

пп. Юли и Emoticons иконките ги няма, освен тези който се виждат до полето в което пишем мнение.Като се отвори "Виж всички Emoticons" и има едни малки сладки червени хиксчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз си помислих, че компа зацикли. Аватара беше 20 сек. работа, Красавицата пак гордо пъчи гърди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбирането ;)

 

Емо иконките вече са налични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Subsilver вече има иконка за скайп. :lol:

Да, всички теми (стилове) вече имат иконки за Скайп. Остава само да пообработя всяка иконка за съответната тема, че сега съм сложил навсякъде една и съща и седи ... недодялано. Утре надявам се и това да стане факт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.