Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WOW Octavia


yohi

Recommended Posts

Човече , ти видя ли какъв слон излезе ... проблемът е в сериозния дисбаланс на колата , тя тря да я кара поне с торба цимент под дясната седалка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цоцолана не е в ред. А дали има книжка :?: Защото ако има на инструкторът й трябва да му отнемат лиценза :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз много се смях, такива филмчета с шофьори дебили винаги са ме разсмивали без значение дали са ХХ или XY.

а вместо торба с цимент може да и направят про-модел Октавия със средно разположена шоф. седалка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли ,че в Америка изпита се кара на твойта кола и повечето Американски посолства имаха същите проблеми от никога не карали ръчна хора.Просто жените не могат да се оправят със съединителя-майка ми никога не се научи(нито да сменя скорости нито да натиска съединител).След 2-3 инцидента и купихме автомат(от човек мразещ да кара ,стана първи шофьор,сега не можеш да и всемеш кормилото).На снимката е същия случай-рязко пускане на съединител на дизел-кола с тяга на Ферари от 90те и ясно изразена слабост при тръгване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Просто жените не могат да се оправят със съединителя-майка ми никога не се научи...

Това, че майка ти не се е научила, не означава, че всички жени трябва да са под общ знаменател ;) Ако се загледаш по улиците ще видиш, че вече голям процент от шофьорите са именно жени. И не карат никак зле. Дори познавам 2 и съм виждал още доста, които могат да ти съберат очите с майсторско шофиране :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги това е вечната дилема кой е по добър шофьор - жената или мъжа :D

Ама сигурно повечето грешки ги виждаме при жените, щото ние мъжете се заглеждаме по хубавите шофьорки :D :mrgreen: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам в предвид спора за това кой е по-добър, а факта, че жените също са добри шофьори. Вярно е, всеобщото мнение за техните умения е пословично, но както ти казваш - те повече се набиват на очи. Защото е истина, че има и доста некадърни шофьори сред мъжете. Между другото репликата "какво толкова" след грубо нарушение обикновено е на мъж :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според изследване на американски университет шансът мъж да загине зад волана е 77% по-голям,отколкото при жените.

Според статистика за периода 1999г.-2004г. в 116 493 от катастрофите,завършили трагично,зад волана е бил мъж,докато при жените цифрата е 40 381.

Предполагам,че ако такова изследване се направи и у нас,резултатите ще са подобни.И да не забравяме,че в последните години броят на мъжете и жените шофьори е почти равен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хромозомите наистина са XX а размера е XXXL! Иначе забелязахте ли човекът който в началото на клипчето отваряше вратите, беше застанал първоначално точно до левият стълб на вратата...след това се премести...какво щеше да му се случи ако беше останал там...можем само да гадаем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може проблемът да е и в задкормилното устройство. :lol:

 

Проблема е точно там! Само и единственно там! Ти сякаш не си гледал клипчето... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОЛЕЛЕ!

 

МОЛЯ вИ нЕ дАВАЙТЕ кОЛИ нА тАКИВА шОФЬОР(К)И! А ако така паркира до вашата кола??? [-X

 

 

 

 

 

God save the Queen!

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз искам да ви кажа че това е каскадно изпълнение с цел забава не е реално случило се нещо...смисъл реално е но е направено нарочно....знам го със сигурност ...но ще ви дам прости примери ...портиера бая бързо се изнесе в другата посока няма как да знае че ще се отнесе...вратата и 2 то каква е тази кола която се обръща с такава скорост при положение че няма трамплин....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.