Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми


Rapid

Recommended Posts

Знам че малко рано, но искам сега да си купя летни гуми, защото на пролет със сигурност ще са по-скъпи ;) Размера на който съм се спрял е малко по-рядък и затова нямам голям избор 185/60-70/13

Сумата която ще отделя за гума е около 80лв.

Дилемата ми е м/у:

Барум , Дебица(дебика) ,Матадор .

За сега най-добра ми изглежда шарката на Барума, пък и е най-скъп, но пък не съм карал с такива. Сегашните ми летни са General и са супер дървени(твърди) за 30 000 км. не намая грайфера и с 2мм.

Чакам съвети от хора които са карали с някои от изброените марки.Знам че пирели и йокохама са по-хубави гуми, но нямам по 130-150лв. за гума :mrgreen:

Поздрави

 

П.П Също така ако знаете къде се продават гуми на по-ниски цени ще съм благодарен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтърси се - в някой от разделите имаше дооооста дълга тема за гумите. Там едно момче си беше оставило телефона, звънни му и кажи, че си от клуба, мисля, че беше споменал, че може да направи някой лев отстъпка ;) Пък и да не - не пречи да попиташ! Успех!

 

Намерих телефона на момчето:

0885880558 - Цветан

А адреса е Студентски град, ул. Росарио, до бл. 8 на Технически университет (МИ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, да ти дам един контакт с вносителите на Дебица-Гуудиър, провери цените и ако можеш да си вземеш Гуудиър - не пести! За Матадорките имам впечатление от зимните - първите 2 сезона прилично, на третия - пълна скръб... Летните сигурно не са по-добре.

 

Дебицата имам летни - от 110 нагоре се появяват вибрации. За сравнение - Ултрагрип 7 зимен - 150 и не мръцва!

 

За Барумките - май само лоши неща съм чувал, но... ти си знаеш

 

0888965288 Коси Шопова, кажи й, че се обаждаш от мое име ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, скромен съвет - потърси KUMHO 185/60/13, ще останеш очарован за около 85лв/бр.

 

Само че не знам къде в Сф се продават тези корейци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа колко сте бързи :)

Благодаря много за съветите . Обадих се на гуми Боряна http://www.avtogumi.com/ вносител на KUMHO и съм доволен от цената

185/60/13 е 97 лв.

185/70/13 77лв. и като че ли ще се спра на по-високия(70) вариант. Чесно казано не смея да сложа гума на 60 като се има предвид че карам доста градско(дупки, паркиране на тротоар и тн. ).

Ще звънна и на другите телефони които ми дадохте и ще видя какво предлагат. Само за сведения Yokohama - e 111 лв. което е една мого добра цена ;) Всички цени са е безплатен монтаж и баланс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа, че не съм доволен от Радиал да имаш предвиз това. Уж монтажа е безплатен, но се плащали тежестите и винтилите. Еми за на 2 гуми тежестите и винтилите ми взеха 10лв. Другъде такова нещо не съм виждал... Забравих да кажа, че новите колела си го сложих сам, като видях, че мъчейки се да сложи преходника за секретната гайка, гумаджията аха да ми счупи плаястмасовото тасче.

 

Не съм убеден, че сега ще си купиш по-евтино летни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа, че не съм доволен от Радиал да имаш предвиз това. Уж монтажа е безплатен, но се плащали тежестите и винтилите. Еми за на 2 гуми тежестите и винтилите ми взеха 10лв. Другъде такова нещо не съм виждал...

 

Ааааа, купи си гуми Матадор - 250 грама тежести на гума (при мен горе долу толкова излязоха) + винтили. Че и повече от 10лв. излязоха :smt034

Иначе в почти всички гумаджий дето продават и гуми монтажа е безплатен. Но тежестите + винтилите си ги плащаш. А ако имаш крива джанта изправянето също си е за твоя сметка...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа, че не съм доволен от Радиал да имаш предвиз това. Уж монтажа е безплатен, но се плащали тежестите и винтилите. Еми за на 2 гуми тежестите и винтилите ми взеха 10лв. Другъде такова нещо не съм виждал...

Аз където съм ходил, баланса и тежестите съм си ги плащал. Последно това беше в "Диана". И честно казано нямам нищо против да си ги плащам. Защото при покупката, както ти казваш, монтажа (а не монтажа и баланса!) е безплатен.

Кажи къде са ти слагали безплатни тежести, че ми стана интересно и любопитно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какво се дължи това :evil: Преди около година купих чисто нови гуми MATADOR. За няма и година време се нацепиха много зверски.Грайфера няма почти никво износване ,но изглеждат като 20 годишни.Аз ли бях лош стопанин или гумите са си просто скапани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм и друг път - супер гадни гуми. Уви, с такива дойде колата. Мойте ги гледах на 20к км бяха напукани. Много бланс им беше необходим а освен това имат и радиално биене! Мисля че повече коментар не е нужен...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.