Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо интересно за разпускане - е според мен де :))))


Ради

Recommended Posts

аз да питам сторили ми се или vrs e със задно задвижване...???

иначе определено запълних няколко минути с интерес...само на една от рекламмите не ми хареса едно изтъкваха че колата не поднася а аз може би задръстен ама си мисля че за сопственика на спортен модел е много яко да поднесе....и той да я овладее...даже човека от дискавъри дето караше фабията (много го уважавам като шофер) мрази ако не му поднесе колата....де да знам май с еолях и може и да не съм прав ама здраве да е... и пак браво ...много ми хареса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да питам сторили ми се или vrs e със задно задвижване...???

 

 

С предно задвижване е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи съвсем спря да ми харесва....

 

Обърнахме го яко на офтопик тука.

Не знам защо не ти харесва. Това с "неподнасянето" ми звучи доста абсурдно. Нищо готино не виждам в това да имаш спортна кола и да се чудиш как да я овладееш, особено зимата или на мокро. Освен това с предно предаване поднасянето, особено ако искаш да е контролирано, т.нар. power slide е доста трудно, да не кажа почти невъзможно. Но Fabia RS си е страшна количка, поне за мен. Жалко, че надали ще имам късмета да имам такава :mrgreen: . Лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз първата за пръв път я виждам. Ама досега не съм видял някоя реклама на Шкода дето супер да ме изкефи. Все са някакви едни... такива, като тоя дето се утърква във Фабията и после си слага халката... Интересно дали Шкода си реализират рекламите сами или фолЦваген ги мислят за цялото семейство :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.