Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Объркан съм ! - Разяснете ми?


Redline__

Recommended Posts

Ако искам да пусна линк, към някой сайт, който според мен е "интересен", трябва да го направя в "Интересни връзки". Ами ако искам да пусна клипче - в "интересни връзки" или в "Фотоматериали и видео" да го направя, тъй като към самото клипче, се отива пак чрез линк? И ако и 2те са за "Интересни връзки", то тогава за каквое разделът "Фотоматериали и видео" :?:

 

П.п.: Въпроса ми не е тъп [-X, искам да знам 8) . Моля след като получа удовлетворителен отговор, темата да бъде изтрита, ако модераторите преценят за необходимо.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е тъп въпроса ;) Веднага отговарям:

 

Под заглавието на раздела Фото и видео материали пише "Линкове към качени материали от срещи/събори" - т.е. тук би трябвало да се дават връзки към материали от събори, срещи и т.н.

 

Под заглавието на Интересни връзки пише "Връзки към интересни сайтове и материали в Интернет." - т.е. тук би трябвало да се поместват връзки към различни линкове от нета - било то снимки, видео, ftp (имаш нещто твое, качил си го за да го видим и ние) и т.н.

 

Дано съм бил достатъчно ясен и полезен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, значи правилно съм разсъждавал. (вече) не аз не съм наясно с раздела, а други потребители, дето бъркат разделите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си прав. Много хора не четат описанието на разделите. Като гледам Ники е местил теми. Сега му помогнах, че сигурно е имал работа. Предполагам си изпросих една студена биричка от него :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам тема след тема - пиша пак тука. Абе в галерията, кви са тия коментари на тос "стефан6673". Сега пък там ли спам :roll: :?: И мога ли да трия коментари, ако на мен ми напише от тия глупости, нема издържа - ше искам да си го изтрия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш я бирата Юли ткакъвто вид и цвят пожелаеш :D ! Вярно е, че местих теми и още исках да местя, но първо мислех да говоря с теб за същото за което е питал и Коко!

Вече сме се уточтили и ще местя спокойно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Така като гледам май не само аз съм бил объркан - напоследък доста от потребителите пускат теми, които според мен не са в точния раздел. Май трябва да се измисли някаква система за разяснение кое за къде е :roll: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да се измисли някаква система за разяснение кое за къде е :roll: :?:

 

То под името на всеки раздел си пише за какво е, ама никой не чете :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.