Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

снимки


vloo

Recommended Posts

очевидно доколкото зависи от мен снимки няма да има...не за друго ами нещо май ми обягна компютърната грамотност и не само тя...освен да ги пратя на някой разбиращ да ги качи...шкодата си заслужава да се знае за нея ,макар да е възможно вече да се знае..аз лично мисля че не е член на форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично мисля че не е член на форума...

 

OffTopic: приятелю, прощавай, ама да сме наясно с понятията:

 

1. Потребител на форума

 

2. член на клуба

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де да го кажа така не съм ги виждал тук и когато му казах за форум на шкода ме гледаше странно...пък е от смолян и не видях един от потребителите тук да е от смолян...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 ка е от тези с кръгли фарове и вертикални стопове...половината е червена другата е бяла...(беше ми като снимка под името на стария форум)...с не лоши джанти и крило...най много ми харесаха огледалата които много пасваха и бяха с мигачи на тях ама не бяха самоправка а са оригинални..верно едното стъкло на мигача на огледалото го нямаше ама е ок...вътре беше с добри седалки...и малко мешано табло от лада и шкода...абе имаше и кусури ама на външен вид е мнго добра////пък и собствениците ми спасиха живота като ми оправиха колата за 2 часа ....почти без пари...

ако некои има желание 3 снимки сам избрал да ги качи да ги пратя на пощата му или нещо подобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я знам тази. Чувал съм за бяла Шкода с двигател от Лада 1600 и оборотомер също в Смолян, но и нея не съм я виждал никога. Може да ми пратиш снимките на txl_t@rally-club.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.