Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Joyster


ръжди

Recommended Posts

да колата акто концепция е идеална само дето за да намалят цената както пиша за да няма вътрешна конкуренция ще я направят дърво когато я пуснат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе и ти си прав...не че ще сия купя някога...ама ми се иска поне една кола да направят дето да е конкурент на голяма марка...а не примерно супърб която сие чист пасат...искам например д апуснат тюдор...на мен ми е супер любим...ама си остава концепт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ми се иска поне една кола да направят дето да е конкурент на голяма марка

 

Извини ме за въпроса, ама в момента на какво е конкурент Шкода? На Лада ли, че искаш "на някоя голяма марка" да е конкурент? Понеже, доколкото съм запознат са доста популярни новите Шкоди и се конкурират адски успешно с другите големи европейски марки :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид марки дори от групата като ауди и wv демек нещо като супърб ама да не е баш пасат... ето сега имат сумати собствени концепции поне като дизаин и понеже wv груп не искат да се конкурират ще правят хубави коли с малко пари...аз мисля че ако бяха пуснали тюдор когато му беше времето спокоино можеше да се конкурита с някои от горе споменатите марки...само че и него щяха да направят евтин за да не е възможно това....сега точно тази шкода джоистер е супер добра като концепция запомни я сега и ще говорим след 2 година ако я пуснат да видим разликите...на мен не ми дреме с кой ще се конкурират...аз честно карам шкода по 2 причини нема кинти за много по добро и това че по едно нещо ми напомня на колата за която си мечтая...и която ако имам пари бих карал само че до тогава.....абе идеята ми е че wv искат от шкода посредствени модели и ги получават...както mishelle спомена дори опел вече е с повече екстри и други предимства/...

гледам че съм сбъркал wv i vw ама ще прощавате.. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен този модел на Шкода дълго време ще остане прототип,все пак ми се струва че доста скъпо ще струва производството на този модел,а и цената и ще бъде доста солена за Шкода!Иначе моделът не е лош,разчупен вид има и предполагам ще бъде продаваем след време... :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид марки дори от групата като ауди и wv демек нещо като супърб ама да не е баш пасат... ето сега имат сумати собствени концепции поне като дизаин и понеже wv груп не искат да се конкурират ще правят хубави коли с малко пари...аз мисля че ако бяха пуснали тюдор когато му беше времето спокоино можеше да се конкурита с някои от горе споменатите марки...само че и него щяха да направят евтин за да не е възможно това....сега точно тази шкода джоистер е супер добра като концепция запомни я сега и ще говорим след 2 година ако я пуснат да видим разликите...на мен не ми дреме с кой ще се конкурират...аз честно карам шкода по 2 причини нема кинти за много по добро и това че по едно нещо ми напомня на колата за която си мечтая...и която ако имам пари бих карал само че до тогава.....абе идеята ми е че wv искат от шкода посредствени модели и ги получават...както mishelle спомена дори опел вече е с повече екстри и други предимства/...

 

vloo, разсъждавай по-глобално :!: Защо Шкода да правят (или по-точно: защо ФауВе да изтърват Шкода да направи) скъп, адски луксозен и футуристичен автомобил, след като никой, който може да си го позволи няма да си го купи - защото е Шкода ! Защото разсъждават като теб - няма пари за по-добро, за това карам еФтиното. Ама ако еФтиното стане колкото скъпото, ще ти дойде на ум веднага: "Абе аз мога да си купя Ауди за тия пари, как ще си купя Шкода?" Нерентабилно би било Шкода да правят скъп автомобил, на Шкодите в това им е силата - ФауВе качество на Шкода цена !

 

В интерес на истината Шкода Супърб е по-добрият автомобил от Фолксваген Пасат (и ако не се лъжа в един тест беше много близо до МБ Е-класа) според доста световно известни АвтоИздания.

 

+ това, с риск да се повторя - Шкода не е фирма със самостоятелна политика :!: Фолксваген никога няма да тръгне да я издига в йерархията на фирмата. Ще прави конкурентни Фолксвагени и Аудита, Шкода и моделите й си остават за средната класа потребители. Това е истината колкото и да боли (поне мен).

 

И пак феновете трябва да сме благодарни на Немския концерн, че изобщо Марката съществува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж донякъде съм съгласен с теб...ама не говоря зе нечовешка цена а за цена конкурентна на големите и качество като тях...виж старата октавия имам предвид тазо от 97 или там когато е и виж новата старата за годините си има повече екстри сравнение с новата говоря за година на производство...да не говорим че според мен и по красива...пак ще го цитирам колегата mishelle дано не се разсърди...опел е по добре от шкода позволявам си да перифразирам за да не овъртам...а доколкото за парите ако имам пари ще карам порше на шкода въпреки че искам 120 ката си и рапидка ама да са чисто нови...ама нема...ако си купя порше ще ви кажа да се возите... :lol: това е много дълъг диспут за да го обсъдим тук...мен ще ме заболят пръстите от цъкане...е го къде е от един град сме на по бира ще се разберем най-добре да не говорим ако бирите станат повече....

а за супърб знам че е по-добра и аз съм ги чел и гледал ама е по малко продавана въпреи че е по евтина...тук проличава че ти си по -прав от мен... идеята акто цяло ми беше за джоистер виж я само изглежда лачена а за да е евтина ще я намажат само и само да излезе...

а за груп не ми говори мразя ги с тяхната супер мания да покриям целия пазар и да направим от една от най добрите спортни марки вседеход.... сащо като мото phoe или както е дето направиха ягуяр(джагуар ) по евтин от повечето коли в класа...преди 20 години да чуеш по евтин ягуар от мерцедес не е било възможно...ама от всичко тряя се печели....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата много ме кефи. Напълно отговаря на стила ми, но едва ли ще мога да си я позволя. Все пак това не е практичен автомобил, а само за газария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.