Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на Рапид кабрио.


vloo

Recommended Posts

някой има ли знимки или тук във форума на шкода рапид кабрио.???

 

Повече не пускай теми с подобно заглавие. Спазвай правилата и не е лошо преди да питаш първо да потърсиш. Google вади много информация по въпроса. Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една такава се продаваше в mobile.de преди време под наименованието Шкода 130РС, за 5500 Евро. На 20-тина хиляди километра. Изглежда я купиха, щото изчезна от обявите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една такава се продаваше в mobile.de преди време под наименованието Шкода 130РС, за 5500 Евро. На 20-тина хиляди километра. Изглежда я купиха, щото изчезна от обявите.

 

Еха :roll: Това ще да е било шега (5500 евро?!? ), а обявите и без това си изчеват като им мине срока

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX, не е било шега. Ако е била "оригинално" кабрио, от което са направени 22 бройки само, е нормално толкова да струва, това си е колекционерска кола :) . MTX са ги правели ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една част от 22-те са от МТХ, а друга от някаква немска фирма :!: Така че има бутик в бутика :mrgreen:

 

точно така, само че май не беше немска фирмата, а английска ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една част от 22-те са от МТХ, а друга от някаква немска фирма :!: Така че има бутик в бутика :mrgreen:

 

точно така, само че май не беше немска фирмата, а английска ;)

 

Английска е фирмата, ето нещо като неин каталог. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=100653&photo=7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата за фаворит и Фелиция Кабрио е Металекс (МТХ). За Рапид и 120 кабрио едната е МТХ а другата мисля, че беше Карманн, ама не съм сигурен.

 

На тоя зеления Фаворит МТХ предната му броня не е МТХ, сменяна е със стандартна :? ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX, не е било шега. Ако е била "оригинално" кабрио, от което са направени 22 бройки само, е нормално толкова да струва, това си е колекционерска кола :) . MTX са ги правели ако не се лъжа.

 

Знам че има кабриота. Казвам че в БГ не вярвам такова да е стъпвало и да стъпи разбираш ли. Обявата е била шега според мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.