Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

маняк


vloo

Recommended Posts

някой познава ли човек от района на кино арена запад...по точно при станция вардар на емтрото...притежател на 5 шкоди 105 с кръгли фарове,120 с обли фарове и мигачи на бронята 120 с обли и мигачи на калниците,130 рс и една рапидка...???преди 15 минути се запознах с него...4 от колите не са нищо особено като състояние ама рапида е страшен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o Сериозно ли говориш??? Бях чувал само за един черен Рапид в онзи район, даже собственика за малко се появи във форума по едно време.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 рс каза че може и да я продава ама колкото и да искам няма да кажа..защото имам идеята да я купя аз макар да и иска според мен доста пари за видя и....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 рс каза че може и да я продава ама колкото и да искам няма да кажа..защото имам идеята да я купя аз макар да и иска според мен доста пари за видя и....

 

Да бе, ще я купиш ли? Щот някой по-горе не се майтапи изобщо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 рс каза че може и да я продава ама колкото и да искам няма да кажа..защото имам идеята да я купя аз макар да и иска според мен доста пари за видя и....

 

Надявам се не е много нахално да попитам, ако я купиш какво мислиш да правиш с нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: емиии...то малко като да объркаш трабант с мерцедес, ама нищо :mrgreen: Поне за малко хвърли целия форум в музиката с този RS :lol: . Поздрави! И последен въпрос, 110S или 110 R е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкарвам брутално уточнение яко съм се объркал шкодата не е рс а 110 с хаха много сории....ако беше 130 рс сигурно щеше да е друго...

 

Мдааааа....... :roll: Добре, че не е била 130

Гога - к'ви са тея въпроси са бе :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека е възрастен ама честно излезе ми от главата...името...ама е поне на 45...чуствам се много тъп.....110 р е :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: дано ме извините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не го познавам! Ами честито ти за находката. Ако се откажеш от колата, те съветвам да я "предадеш" на някой, който би я съживил.

Само 110ката ли я продава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тая кола заедно с рапида я гледам от 10 клас демек вече 6 години и рапида си върви ама тая май нещо...и той само промърмори че би я продал ама сумата беше стабилна...ако вземе да запали некой ден бих я взел...ако не я взема и я продава ще ви я кажа ...иначе тряя гние там вовеки....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи поне къде се намира. Да я видим и ние. Че аз твърдя че познавам квартала...пъки така за шкоди се оглеждам, а тези не съм ги забелязал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали казах около вардар станцията са 4 от тях едната беше при телефонната централа ако я знаете...обаче сега била прибрана в някъв гараж...черната рапидка е точно на паркинга при станцията и мнгоо често може да се види....особено събота и неделя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми покани го тоя човек да идва на срещите на клуба :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали казах около вардар станцията са 4 от тях едната беше при телефонната централа ако я знаете...обаче сега била прибрана в някъв гараж...черната рапидка е точно на паркинга при станцията и мнгоо често може да се види....особено събота и неделя...

 

Черния рапид отдавна е продаден и не стои там. Говоря ти от миналата година. Даже го бях снимал преди време. А другите шкоди на този паркинг не са нищо особенно. Въобще не бих казал, че са собственост на един и същи човек още по-малко "маняк".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж негови са и не са нищо особено аз си го казах...а рапида го лгедах преди седмица две там пък и той каза че има...незнам може да го е друснал и да си спомня добрите времена...а за маняк така го нарекох щото наистина е на възраст пък и не ми мяза на чорбаджия а подържа 4-5 шкоди горе долу в движение....ако го видя пак ще го разпитам по обстоино...аз сега с един познат го срещнах ис е заговорихме за шкоди... а ако е продаден знаеш ли з аколко го е продал тоя рапид много ми е интересно???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vloo, Рапидите според състоянието им се определя цената, но независимо от всичко, тя е четирицифрена. :mrgreen: Мисля си, че за наистина читав Рапид (като на Хашек, само дето неговия не е просто "читав", а е като нов 8) ) трябва да се бръкнеш поне 4 - 5 хилки. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи хи хи каква темичка се е заформила тук. Говорете така ;), качваите цените на рапидите :mrgreen: Но според мен цената на една кола не се определя по това колко пари си налял в нея, а от търсенето.

Ако сте забелязали една 110 в мобилето се продава вече 2 години , вярно

в лошо състояние , но все пак уникат . Така че ако в Бг имаше хора които са сколнни да дават пари за уникати, отдавана да я бяха купили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и кой е казал че ще си намериш рапид като нов. Добрия варян е да го купиш и да го направиш като за теб си- т.е като нов :mrgreen:

П.П Както се казва: "Не обичам друг да ми пипа по колата и да я развали!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.