Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак спам.


Guest Tompereton

Recommended Posts

ААААААААААА КВО СТАВА ТУКА ВЕЕЕЕ

ТИЯ пак ли нападат веее басии ботовете вече тряя пръстов отпечатак ли да се слага при регистрация :smt019 :smt034 :smt040

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж заради точно такива спамове имаше нужда от нов форум. Тоя проблем трябва да се реши кардинално, а не zloqq да ни нарежда какво и кога да триеме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж заради точно такива спамове имаше нужда от нов форум. Тоя проблем трябва да се реши кардинално, а не zloqq да ни нарежда какво и кога да триеме.

 

Тук си в грешка! Голяма! Аз не нареждам, а споменавам реда по който се минава!!!!! Ако случайно не е ясно на някой, модератора се занимава с поверените му отговорности, за да улесни администратора (или бъркам?), който има и други неща да прави!!! Ако беше друго - нямаше да има модератори, нали? Та обърнах внимание на колегата, а не на теб (що ли се засягаш...), защото пише с голями букви (нали знаеш, какво значат те), а и тона...АЛО!...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛО АДМИНА :smt019 :smt018

Хайде по-полека с такива изказвания :!: :!: :!: Ти докато си чешеш еди какво си някой тук се грижи да имаш спокойствие и възможност да пишеш. Не мисля, че пробива на някой и друг бот трябва да поражда такива изказвания :!: Това, че съм спрял стотици ботчета много малко хора тук го оценяват. Ама няколко да минат и веднага ще се намери някой "многознаещ" като тебе да се изцепи неподготвено.

 

Викторе, ти наясно ли си изобщо с предимствата на това, за което се преместихме тук? Наясно ли си, че това, което успее да мине през защитата е капка в морето в сравнение с това, което се опитва? Пишеш, че трябва да се реши проблема кардинално? Ами кажи как :!: Защото "кардинални" решения за подобен род действия още НИКОЙ не е измислил - както за ботовете, така и за спама. Това не е проблем на Шкода форума, а е световен проблем. Ама какво ли да ти обяснявам... Ще стане като в стария форум, безмислено е :mrgreen: И вместо да се ежиш на zloQQ (който е абсолютно ПРАВ за реда на действие) и да се радваш на тази хубава ботовска тема, в момента, в който видиш нещо подобно, ти си ДЛЪЖЕН като модератор да я изтриеш :!: Ако трябва тепърва да ти обяснявам какви са ти ЗАДЪЛЖЕНИЯТА... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз темата се мъча да я изтрия от сутринта. За съжаление безуспешно (invalid session).

Но мисля че сега вече е по-добре да остане. Само махнах линковете да не вирусоляса някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да няма кардинално решение - те още Римляните са го измисли Форума :)

Само че новия адрес ще бъде "Родопската къща" :)

Така ни ботове, ни спамери :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, не съм се и съмнявал в това, че си вършиш работата ;) Общо взето виждам кой какво се опитва да прави, гледам си тук едни логове :)

 

Ще оставя темата да поседи ден-два, за да могат хората, към които съм адресирал мнението си да го прочетат и ако желаят - да им дам възможност да отговорят. Така ще бъде най-честно. Пък после ще я махна темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вместо да се ежиш на zloQQ (който е абсолютно ПРАВ за реда на действие) и да се радваш на тази хубава ботовска тема, в момента, в който видиш нещо подобно, ти си ДЛЪЖЕН като модератор да я изтриеш
- Нищо не съм ДЛЪЖЕН! Ако преценя, че триейки я ще е по-полезна щях да я изтрия. Но по тази логика след време ще трябва само да триеме и тримата барабар с тебе.

 

Ако трябва тепърва да ти обяснявам какви са ти ЗАДЪЛЖЕНИЯТА...
- Това няма как да ми го обясниш, защото аз задължения нямам. Много ми е интересно как си решил, че имам задължения. И към кой са ми вменени тези задължения. Не ми е приятно да се обясняваме все едно ти си ми някакъв ръководител и аз имам задължения, защото е смешно да си го помислиш това.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.нар. "задължения" на модератора не са ли свързани точно с това да прочиства разделите, модерирани от него, от спам и тем подобни? :-k Честно казано не виждам смисъла на тоя спор. И не виждам, защо някои колеги са толкова засегнати. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм ДЛЪЖЕН! Ако преценя, че триейки я ще е по-полезна щях да я изтрия. Но по тази логика след време ще трябва само да триеме и тримата барабар с тебе.

 

Ако трябва тепърва да ти обяснявам какви са ти ЗАДЪЛЖЕНИЯТА...
- Това няма как да ми го обясниш, защото аз задължения нямам. Много ми е интересно как си решил, че имам задължения. И към кой са ми вменени тези задължения. Не ми е приятно да се обясняваме все едно ти си ми някакъв ръководител и аз имам задължения, защото е смешно да си го помислиш това.

Гледай сега Викторе, спор няма смисъл да водим. Да тълкуваме нещата на кой както му е угодно - също. Нещата стоят така:

 

1. Ти не си длъжен и никой не може да те задължи да си модератор.

 

2. Но при положение, че си модератор, ти имаш ЗАДЪЛЖЕНИЯ. Това не съм го измислил, ни то пък решил аз. Да си модератор носи със себе си както положителни, така и (предимно) негативни последици. Навремето, когато си бил избран за такъв е трябвало да се замислиш за отговорността, която поемаш.

 

3. Аз не съм ти никакъв ръководител! Но не можеш да оставяш неща, които ти сам можеш да свършиш, да ги правя аз. Или може би ти е било по-удобно вместо да изтриеш темата, да пуснеш мнението си с "Нали уж..." :?: Знам, че ме дебнеш зад всеки ъгъл някъде да згафя и че няма да пропуснеш да ми намекнеш "защо беше нужно местенето", но ти си един от малцината, които просто от инат (най-вероятно) така и не усетиха предимствата от смяната на сървъра.

 

4. Ако ти тежи да си изпълняваш ЗАДЪЛЖЕНИЯТА просто кажи. Решение винаги ще се намери. Но да ми казваш, че нямаш задължения - това няма как да стане :mrgreen: Всъщност ти как реши, че като модератор нямаш задължения :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърнах внимание на колегата, а не на теб (що ли се засягаш...), защото пише с голями букви (нали знаеш, какво значат те), а и тона...АЛО!...

 

ами незнам, какво като пиша с големи букви.какво значат?наистина незнам,ако някой знае да каже :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ти никакъв ръководител! Но не можеш да оставяш неща, които ти сам можеш да свършиш, да ги правя аз.
- Пак ти повтарям, да не ми обясняваш какво не мога или какво мога!

 

Но при положение, че си модератор, ти имаш ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Пак ти обяснявам, че задължения нямам. Никога не съм поемал такива, функцията на модератор я изпълнявам на добра воля.

 

Знам, че ме дебнеш зад всеки ъгъл някъде да згафя и че няма да пропуснеш да ми намекнеш "защо беше нужно местенето
- Много се заблуждаваш, ако си мислиш, че ми се занимава да те дебна.

 

които просто от инат (най-вероятно) така и не усетиха предимствата от смяната на сървъра
- Не отричам, че с местенето и минаването към съвремемна вер. на форума се ограничава спама. Но също всеки ден усещам колко по-бавно се зарежда форума. Това всеки го е усетил. Ако ще на data.bg ми зарежда по-бързо.

 

Ако ти тежи да си изпълняваш ЗАДЪЛЖЕНИЯТА просто кажи
- Задължения аз нямам и най-малкото пък на тебе ще ти кажа дали ми тежи каквото и да било.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе кво сте психясали всички днес, да не са ви зарязали гаджетата, а? :o

споко, утре е 2-ри февруари, може пък да ви излезе другаде късмета :mrgreen: Така че, MAKE LOVE NOT WAR! (сори за големите букви ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ти никакъв ръководител! Но не можеш да оставяш неща, които ти сам можеш да свършиш, да ги правя аз.
- Пак ти повтарям, да не ми обясняваш какво не мога или какво мога!

 

Но при положение, че си модератор, ти имаш ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Пак ти обяснявам, че задължения нямам. Никога не съм поемал такива, функцията на модератор я изпълнявам на добра воля.

 

Знам, че ме дебнеш зад всеки ъгъл някъде да згафя и че няма да пропуснеш да ми намекнеш "защо беше нужно местенето
- Много се заблуждаваш, ако си мислиш, че ми се занимава да те дебна.

 

които просто от инат (най-вероятно) така и не усетиха предимствата от смяната на сървъра
- Не отричам, че с местенето и минаването към съвремемна вер. на форума се ограничава спама. Но също всеки ден усещам колко по-бавно се зарежда форума. Това всеки го е усетил. Ако ще на data.bg ми зарежда по-бързо.

 

Ако ти тежи да си изпълняваш ЗАДЪЛЖЕНИЯТА просто кажи
- Задължения аз нямам и най-малкото пък на тебе ще ти кажа дали ми тежи каквото и да било.

цитат 1: от модератора се очаква да помага. Съгласи се, че двама админи не могат да са постоянно и навсякъде.

 

цитат 2: като модератор ти имаш задължения. Това е така във всеки един форум, дори и в твоя любим дата.бг. Това, че не искаш да ги поемаш е трябвало да го кажеш още при избирането ти като такъв. А не сега тепърва да вадиш вода от девет кладенеца... Това, че си модератор "на добра воля" не означава, че някой те е молил за това! Защо си мълча до сега???

 

цитат 3 - то си личи от всяко едно твое мнение на тази тема. Пропуск до сега не си имал :mrgreen: Мога да ти го докажа :!:

 

цитат 4: - възможно е да се зарежда по-бавно форума. Аз съм със сравнително бърз нет и не усещам разлика. Не съм и единствен. В общи линии това по-бавно зареждане на форума по всяка вероятност се дължи на хоста. Знам, че трябва и ще го сменя, след като изтече. Възможно е да съм сбъркал в избора му, но къде беше ти и какво прави ти (освен да се заяждаш тогава) при този избор, че сега да ме критикуваш??? Знам, че си цар на критиките, но личното ми мнение е, че е редно да критикува този, който може да направи даденото нещо по-добре. А ти до сега с нищо не показа, че можеш!!! А всъщност можеш ли?

 

цитат 5 - след като нямаш задължения, мисля, че модераторите във форума няма да загубят от твоето отсъствие като такъв. Всъщност явно ще ти направя услуга по този начин, след като си се прежалил и си станал модератор "на добра воля". Няма нужда обаче да ми благодариш!

 

P.S.: Ако обичаш не започвай сега да тълкуваш действието ми погрешно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я веднага да престанете с глупостите, че ще се глобяваме!...Аааа пишките захванали да си мерят. Точно преди празника :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, "глупостите" започнаха още от стария форум. И не виждам какво толкова Виктор ме е нарочил и все гледа да е на контра, всичко да е наобратно, само защото е свързано по един или друг начин с мен. То не беше поставяне под съмнение на безкористността ми, на желанието ми да помогна и да създадем едно по-добро място за феновете на марката, на всяко едно мое действие и т.н. и т.н. Знам, че е очеизвадно, че всичките му "опасения" се оказаха въздух под налягане и затова може би в момента го избива на тази тема. Разбирам го човека - гледа да се хване и за най-малката сламка. Защото иначе би било нелогично да каже написаното от него по-горе... :mrgreen: Факт е, че критиките от негова страна валяха (и все още валят) една след друга, за сметка на това обаче предложение за помощ не дойде нито веднъж... Но аз лично за себе си съм се убедил - лошите спомени отминават, остават само хубавите, каквото и да означава това :lol:

 

Освен това няма да допусна някой да се опитва да ме тъпче по този начин :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039 Юли, бях ти писал едно ЛС във връзка с настройка на сървър, дали го получи или пак да ти пиша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърнах внимание на колегата, а не на теб (що ли се засягаш...), защото пише с голями букви (нали знаеш, какво значат те), а и тона...АЛО!...

 

ами незнам, какво като пиша с големи букви.какво значат?наистина незнам,ако някой знае да каже :(

 

То и аз малко Офф ма да отговоря на колегата todor_velikov - таман малко да буферираме тук, че стана една словесна престрелка.

Та писането с големи букви по форуми, чат и други такива, пренесено към нормално общуване се приема за викане или в по-мекия вариант за нещо на което искаш да наблегнеш.

Но конкретно във форумите има много начини да наблегнеш на нещо написано със визуални средства за форматиране на текста, буквално се приема за викане и не се смята за колегиално и учтиво.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли - не си ме избрал ти за модератор, нито ти си го направил, защото тогава още не беше администратор, така че не си позволявай без мое желание да ми променяш ранга. Ако някой не е довелен от мойте действия да каже и да се реши. Ти самостоятелно не можеш да взимаш такива решения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ти никакъв ръководител! Но не можеш да оставяш неща, които ти сам можеш да свършиш, да ги правя аз.
- Пак ти повтарям, да не ми обясняваш какво не мога или какво мога!

 

Но при положение, че си модератор, ти имаш ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Пак ти обяснявам, че задължения нямам. Никога не съм поемал такива, функцията на модератор я изпълнявам на добра воля.

 

Знам, че ме дебнеш зад всеки ъгъл някъде да згафя и че няма да пропуснеш да ми намекнеш "защо беше нужно местенето
- Много се заблуждаваш, ако си мислиш, че ми се занимава да те дебна.

 

които просто от инат (най-вероятно) така и не усетиха предимствата от смяната на сървъра
- Не отричам, че с местенето и минаването към съвремемна вер. на форума се ограничава спама. Но също всеки ден усещам колко по-бавно се зарежда форума. Това всеки го е усетил. Ако ще на data.bg ми зарежда по-бързо.

 

Ако ти тежи да си изпълняваш ЗАДЪЛЖЕНИЯТА просто кажи
- Задължения аз нямам и най-малкото пък на тебе ще ти кажа дали ми тежи каквото и да било.

Не споря, не съм бил тогава админ, но ти бъркаш - тогава и аз гласувах за теб! Но не виждам какво общо има това сега?

 

Значи хем искаш да си модератор, хем да нямаш задължения??? Няма как да стане, писах ти го и по-горе :!: Модератора трябва да е наясно с какво се нагърбва, а при теб е видно, че ти не си съгласен с това. А защо мога да си позволя да ти отнема ранга:

 

1. Беше писал навремето, че се съмняваш в това, че действията ми не са свързани с благото на форума. С това си решение ти доказвам (за пореден път), че бъркаш. Беше ми трудно да го взема, но го направих, защото не може потребителите тук да се съобразяват доколкото това е възможно с правилата на форума, а даден модератор (в случая ти) да пише, че няма задължения... Всички тук са равни и в това отношение няма как да допусна привилегии...

 

2. Не проявявам своеволие с това си решение. Не мисля, че има някой ощетен безпричинно от факта, че съм админ. Но аз съм администратор не само за да ръчкам админ панела или да се занимавам с хоста или актуализация на софтуера, а и за да следя за реда тук и да помагам на модераторите. А ти с горните си мнения не само, че го нарушаваш, но и ме злепоставяш. Какво означава "ти самостоятелно не можеш да взимаш такива решения"? Аз да не съм кукла тук и да вися за красота...

 

3. Значи според теб аз мога да опирам пишкира за щяло и нещяло свързано с форума и клуба като цяло, да съм отговорен за всичко, а да не мога да променя един ранг ли :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторчо, напоследък като ти чета мненията, намирам много придирчив тон и дори нападки, та си мисля да не би да имаш някакви лични проблеми. Ако е така, можеш да споделиш - нали сме едно голямо семейство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.