Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак спам.


Guest Tompereton

Recommended Posts

обърнах внимание на колегата, а не на теб (що ли се засягаш...), защото пише с голями букви (нали знаеш, какво значат те), а и тона...АЛО!...

 

ами незнам, какво като пиша с големи букви.какво значат?наистина незнам,ако някой знае да каже :(

 

То и аз малко Офф ма да отговоря на колегата todor_velikov - таман малко да буферираме тук, че стана една словесна престрелка.

Та писането с големи букви по форуми, чат и други такива, пренесено към нормално общуване се приема за викане или в по-мекия вариант за нещо на което искаш да наблегнеш.

Но конкретно във форумите има много начини да наблегнеш на нещо написано със визуални средства за форматиране на текста, буквално се приема за викане и не се смята за колегиално и учтиво.

 

Поздрави

мерси сега вече знам .отдавна се занимавам с компютри пък това не го знаех. :oops: А иначе с главните букви исках точно да намекна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво се дърпате?!?!?

Ако си модератор - старай се да си вършиш работата. Ако не можеш (било заради желание било заради възможност) кажи - някой ще помага и/или ще поеме работата. Да си модератор не е титла а е длъжност!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее - в какво ви забърках...

@ todor_velikov - главни букви във форумите наистина означават крещене/нещо важно/наблягане, но в товя случай си е наблягане - съгласен съм. Не ми хареса единственно това "АЛО" като обръщение, но не го споменах. Ако беше "PLS"...

Админ-а не е седнал да бие тъпан, колко е успял да опази форума или че примерно тества до 4-5 сутринта разни невидими за нас неща осигуряващи ни сигурност в този форум. Ако някой смята, че не е по-сигурно това място, нека посети стария форум и погледне единственната отключена тема.

Аз просто споменах, че Тодор би трябвало да се обърне по-скоро към модератор, без да искам да засягам някой, най-малкото - да нареждам. За това има ЛС, но пък аз не съм никой повече от всеки друг тук, за да ползвам дори и ЛС да давам нареждания. Така че: beliq_lebed, Odin, high_octane - ще прощавате, но нямах никакво намерение да нареждам или обиждам някой. Жалко, че от този ъгъл се поглеждат нещата понякога. Хубаво е да има такива теми с които се изясняват нещата (пример: _v_ си зададе въпрос и получи отговор, и нещата са ОК относно триенето на мнения или теми. Няма убити!)

Та така... Аз уж се опитах просто реда да спазя, пък то...стана тя, каквато стана...веселба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Да си модератор не е титла а е длъжност!...

:smt017

А всяка длъжност носи със себе си задължения...

Познавам достатъчно добре Виктор, за да предположа следващата посока, в която ще поеме темата. Затова ще я заключа. Не мисля за уместно да пълним форума с подобен род коментари. Има далеч по-интересни теми и занимания.

В крайна сметка има и система с ЛС, особенно ако ще го обръщаме на чат...

 

P.S.: Велко, аз много добре знам, защо Виктор не е изтрил темата или по-скоро защо не се е опитал да я изтрие. Не би трябвало да се чустваш виновен за каквото и да е било. Напротив - ти посочи верният път. Нито пък аз трябва да се чувствам виновен за неуважението на Виктор, което така и не разбрах на какво се базира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.