Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода с бели стопове...


Demoman

Recommended Posts

Днеска до 4 корпус на Техническия в Пловдив видях една Шкода 130L с БЕЛИ стопове - целите бели... Интересно ми е - продават ли е гакива или се правят по някакъв начин? Номера на шкодата беше РВ7627КК. Ако собственика й чете, моля да ми пише лично.... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам това е на Ников шкодата ;)

Да продават се такива стопове и аз съм с такива.

И тук е момента да попитам от къде купувате оранжавите и червените крушки за стопове и мигачи ??????

Аз съм с оранжави крушки, но светят ужасно бледо, почти бяло(безцветно) .

За стоповете съм си боядисал в червено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам това е на Ников шкодата ;)

Да продават се такива стопове и аз съм с такива.

И тук е момента да попитам от къде купувате оранжавите и червените крушки за стопове и мигачи ??????

Аз съм с оранжави крушки, но светят ужасно бледо, почти бяло(безцветно) .

За стоповете съм си боядисал в червено :)

 

абе и някой от моите светят така - явно ментета :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук е момента да попитам от къде купувате оранжавите и червените крушки за стопове и мигачи ??????

 

Като минеш по ул."цар Симеон" в пичти всеки магазин продават цветни крушки.

Последния път си взех от ъгъла на "Симеон"и "Овчо поле" от един електро сервиз. Оказаха се по добри от тези в магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапид.....само боя ....аз съм така от както съм с белите стопове( 2 години и половина вече) и чак сега боята ми е изгоряла,скоро пак ще направя процедурата с потапяне на крушката в боя.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие добре се разправяте за крушки, ама някой да помогне по моя въпрос, който беше - как да си направя бели стопове? Не става въпрос за Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.