Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно ферари с цвят червен...


PRR

Recommended Posts

... едно за теб, едно за мен,

и едно което НЕ запали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Забележка: За тия които не са гледали шоуто на Слави - ферарито не запали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Видях, страшен гаф...Ама според мен с бутон се палеше, та за това. Ама кой да провери преди снимките :lol: . И все пак, ако е дефектно ще си умра от смях...чичо Славчо опяваше за него сума ти време и накрая - ядец :mrgreen: .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а то няма ли манивела за палене ...като на ЗАЗ-ка :?: :?: Ръгваш отзад и върти смело...:)

трябвало е да бутнат малко и на 2ра скорост като отпусне леко съединителя и готово .... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е хубаво да има човек от а2 до колата, ама нали Слави е баровец - Ферарито му показа колко разбира от коли. Но айде да не го съдим, и на него и на Ку-Ку бенд им личеше , че са много уморени, а Метин , горкия, откъде да знае , че Ферари не пали както всяка друга кола, щото не е като другите коли. Ще се научи момчето , може и ние да идем, от форума де, да му покажем как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали там имаше човек от А2 защо не дойде да запали колата.А само за пениз беше там да го дават по

ТВ-то ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има друга причина - имобилайзер.На жена ми голфа беше така - отключваш колата с дистанционното и до 15 сек. трябва да сложиш ключа в контакта и да запалиш. Ако се забавиш , се натиска едно копче на дистанционното и тогава чак колата дава контакт и пали - елементарно , ама ако не се усетиш - видяхте резила на Слави и а2. А колата е седяла с отключени врати и не са деактивирали имобилайзера, само ръчкаха - на ти ключ, пали я - това не е Зил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е просто колата да има някакви датчици за незакопчан колан или за незатворена врата и затова да става така.Съвсем нормално е според мен при незакопчан колан при такава кола да се прекъсва горивото автоматично .

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аме колата си беше с бутон може и имобилаизер да има ама доколкото знам то с такова нещо поне ще завърти...ама незнам той я пали веднъж с бутон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причина:

При незатворена врата и незакопчан колан ще запали на куково лято... освен ако не сам наминал и не сам сиктирдосал датчиците :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен гаф :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А момчето дето спечели колата, в едно интервю каза че ще ходи с колата по байрите за риба :D:D:D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак пък толкова голям гаф! От А2 ми казаха, че имобилайзерът се е скапал! Не бях гледал шоуто, но в нета са качени всички отрязъци на Метин и преди малко ги гледах! Момчето е доста талантливо и се радвам, че той спечели 1-вото място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя Метин е голяма капия - кефи ме като образ, макар като танцьор поне според мен да не беше най-добрия, в смисъл не е много универсален - отдават му се главно техно и брейк денс. Явно обаче си има голяма агитка за СМС-ите в Бургас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Krankenstein,

 

Метин освен брейк нищо друго не владееше. Всичко го свеждаше до това. Но пък явно публиката му се радваше. Изключително прост (на интервюто се видя!), без никакво чувство мярка (типично за "мургавата" част на България). Пък и Слави++ му дадоха бая рамо (имам предвид комисията която няколко пъти му подари точки които определено не заслужаваше).

Както и да е. Било каквото било. Изпраха още едно Ферари...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Krankenstein,

 

Метин освен брейк нищо друго не владееше. Всичко го свеждаше до това. Но пък явно публиката му се радваше. Изключително прост (на интервюто се видя!), без никакво чувство мярка (типично за "мургавата" част на България). Пък и Слави++ му дадоха бая рамо (имам предвид комисията която няколко пъти му подари точки които определено не заслужаваше).

Както и да е. Било каквото било. Изпраха още едно Ферари...

 

Поздрави

 

доколкото аз схванах идеята на конкурса, не се гледаше токлова техническата подготовка и умения, а сценичното присъствие и излъчване - все пак е конкурс за аматьори. Например момчето, което остана на 2-ро място според мен е много по-добър танцьор от Метин, но някак си няма запомнящо се присъствие, затова и явно загуби зрителския вот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен изобщо не гледаха сценичното поведение а кои е любим на слави...за мен най добър танциор дето никоге не се е занимавал беше евгени...тираджия...а другия киро го познавам малко е той танцува от малък и на турнетата на планета ходи аз не го харесвам точно за това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако са гледали кой е любим на Слави, щяха на онова дребното сладурче от Сливен да дадат колата. Не само на мен, но и на самия Славчо му течаха лигите по нея :mrgreen: Забравих й името обаче. Или на оная суданката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе всичко е реклама и далавера - нема значение кой ще спечели. То шоуто на Слави отдавна се е изчерпало, не остана вече и кого да канят - много хора преди фенове спряха да го гледат. Да видиш обаче откакто почна тоя конкурс жена ми не пропуска понеделник или петък да вкючи БТВ-то... то да си призная в началото и на мен ми беше интересно... ама накрая с тия СМС-си си дойдоха на думата и аз дори връчването на ферарито не гледах (то май съвпадна и със срещата на клуба ;)), та видях гафа чак после по новините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.