Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно ферари с цвят червен...


PRR

Recommended Posts

В крайна сметка утре ще разберем защо не е запалило! Няма начин да не обясни резила си! :D

 

ето го и потвърждението на моята теза - щеше ли иначе да гледаш шоуто утре, ако не чакаш обяснението на "резила"? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро очаквам бате Славчо да си проведе и тримесечен конкурс за чистачка. Абсолютен тъпизъм е вече шоуто и той милия се чуди с какво да си запълва времето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак пък толкова голям гаф! От А2 ми казаха, че имобилайзерът се е скапал!

 

Имобилайзера нанайси :mrgreen: . С ключ и бутон се пали. Не забеляза ли, че дългия само въртеше ключа като умопомрачен, ама акъла не му стигна да натисне бутона с надпис "Старт", който принципно е до ключа ако не се лъжа или на централната конзола. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак пък толкова голям гаф! От А2 ми казаха, че имобилайзерът се е скапал!

 

Имобилайзера нанайси :mrgreen: . С ключ и бутон се пали. Не забеляза ли, че дългия само въртеше ключа като умопомрачен, ама акъла не му стигна да натисне бутона с надпис "Старт", който принципно е до ключа ако не се лъжа или на централната конзола. :lol:

 

Епа така ми казаха, ма мое и да са ме метнали :oops: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, ти от тях ли си пазаруваш, та сте толко гъсти? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, ти от тях ли си пазаруваш, та сте толко гъсти? ;)

 

TT-то е купувано от там :roll: Не сме гъсти, ама ги питах :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия път когато и аз се качих на такова нещо и аз не разбрах как да го запаля щото незнам английски наи вече за тва а то си пише "please press clutch and then press start button" нещо такова... та пъхаш ключа или картата и се започва :) а Слави и тои не знае инглиш тъка че се оправдава маи, иначе гледам интервюто на тоя дето го спечели че щел да му слага газ и да ходи и на риба с него :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в интерес на истината, ако сте следили внимателно шоуто, Метин попита "между другото": "А да не се пали с бутон"...само че Слави, опиянен от манията си за величие и комплекса си за "покровител" и едва ли не "ментор", не му обърна внимание.

Поуката от истЕрията: Понякога тези, които се изживяват като велики, е добре да се вслушат в другите около тях ,за да не стават за смях. И още: Чудно нещо е българският народ - за да спечели някой друг нещо-си, са готови да пускат SMS след SMS по 1-2 лв. всеки, само защото момчето/момичето било "сладурче", а за да помогнат на някое дете за жизненоважна операция, се стискат! :evil:

...Това беше минутката на Влади за морал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Аз не гледам подобни безмислени предавания,чиято цел е долнопробно забавление с цел събиране на пари от СМС-и. Пълна глупост,дори малко се радвам, че се изложиха така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзер му е майката - призна си Славчо, пък дори и с половин уста и операторите му виновни, че отворили колата да снимат. Страшен наглец, ей !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам след шоуто Слави е побъркал всички от екипа на шоуто. Бил е ужасно бесен. Проблема е в имобилайзера. То не е проблем де ама никой не му е казал какво да направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах аз, че е в имобилайзера, ама пак ме нападнахте :D

 

Krankenstein Явно сме гъсти с А2 :roll: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.