Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за части..


vloo

Recommended Posts

значи заглавието незнам какво да измисля за това е такова...сори з акоето..та става въпрос има една много запазена от към ламарими шкода няма грам изгнило освен на едната врата ама няма начин за въвеждане в движение..та въпроса ми е дали има желаещи за достатъчно части като изключим предния капак които си е за мне,та да знам да я взимам ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А въпросната Шкода е...105, 120, 130.........фелиция, фабия....Мисълта ми беше да ориентираш колегите, които може да са заинтересувани ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни наистина добри калници не биха ми били в излишък!!!

Кажи каква е наистина и къде и кога може да "разтуряме" колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави сте много съм тъп...за 120 ка става въпрос...или поне е японка пък ква е незнам...калниците са доста запазени...а попринцип да знаете че в 99%от случайте когато питам или говоря за шкода е за 120 ка японка аз имам слабост предимно към тези коли...та ламарините са добри друго незнам човека каза че ще измисли цена и ще ми я каже...ако си струва ще я взема и ще съобща кое къде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.