Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

уред за мерене на компресията


todor_velikov

Recommended Posts

някой знае ли къдесе продава такъв уред и колко може да струва.Ако пък някой може да ми кажа дали мога сам да си направя ще му бъда благодарен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ЕМ комплект се продава може би за 25 лв беше ама провери. По магазините специализирани за авто инстроменти би трябвало да има обаче ще е на по висока цена.

 

дали може да си нарпавиш.... това само ти го знаеш ние не знаем твойте умения какви са. аз ги виждам така нужните неща:

 

монометър, някакъв клапан който да пропуска в едната посока а в другата да пропуска въздуха посредством външна намеса(копче, кранче), някакъв преходник от разбата на свещите към макруч и спирачен маркуч. пиша спирачен защото съм виждал подобен компресомер. за мен не си струва да си го правиш сам. тези който ще си купиш ще са с по добър външен вид, ще са с кълъфче, прецизо работещи и тн.

 

ПС.ако темата я види Белия-лебед ще ти каже по точно за цена понеже той си купи преди време. може да го питаш на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 30 лв са,но за шкода гледай да е с тънък накрайник от гума ,защото аз с един руски се опитвах преди година и се оказа че гумения конус който се слага на отвора е дебел и не може да стигне за да запуши отвора и да се мери компресията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.