Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Голямото чакане


esto

Recommended Posts

Преди 76 дни и 8 часа си поръчах октавия като в договора пише,че

срока на доставка е 80 много дълги дни.Вече съм на ръба на самообийство особено като разбрах в една доста стара тема,че много често колите закъсняват.Някой би ли споделил дали нещата са се променили и колко е чакал за доставка.Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети си договора! Там пише че за всеки ден закъснение ти дължат обезщетение :mrgreen: Така че на 89 ден ще се обадят. ВЕрвай ми :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неустойките са толкова мизерни :? , че ... направо забрави...

При мен се получи същото...бях поръчал октавия 2 -ка ; по договор 60 дни доставка ....резултата ...на 59 ден жената се обади и им каза , че ако не си спазят срока " ще го д...т" :x

На 60 ден взехме друга в наличност :lol: с доста голяма отстъпка :lol:

Не искам да те отчайвам ,но .... недей да разчиташ да си спазят сроковете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах този проблем,защото моята беше изложена в салона...ама пък брах други ядове после,така че и това не си е работа... Дано скоро да ти дойде колата защото така наистина е кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да се обади в ЕТ и да пита. При мен знаеха седмицата на производство. И, съдейки по щампите, не са излъгали :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах този проблем,защото моята беше изложена в салона...ама пък брах други ядове после,така че и това не си е работа... Дано скоро да ти дойде колата защото така наистина е кофти.

 

Ще ни обясниш ли от какво точно естество ти бяха проблемите, след като си взе колата от салона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не беше заредена с нужното количество масло,липсваха две от гумичките които се въртят и обират луфта при затваряне,имаше няколко петна по седалките (а предполагам знаеш че на RS-kite половината тапицерия е бяла) и други разни дреболий, които са неприятни все пак като си купуваш нова кола и искаш да си я усетиш като твоя собствена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята още не съм я взел :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,) :x

 

 

Ама нали я снима бре :? Ае зимай я, че ме хваща яд вече :? :roll:

 

 

А тя е ?

 

 

Octavia II vRS :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрира се, какво да направя :?:

 

Не знаех, че е лизингова, това променя нещата :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

votolоm а ти RS-ка ли си си поръчал? :roll: :D

Аз RS-ката си я имам вече от година и малко, просто като отидох и ми казаха, че тая от салона не е продадена и понеже беше и в цвета,който исках, нея купих... Не ми се чакаще, ама грам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе,

 

Неустойките почват да текат след още 20 дни след датата на доставка. Едва чак тогава имаш право да го прекратиш и да ти върнат капарото. Поне така пише при мен. А неустойките като процент хич не са малки. Лошото е, че са върху капарото. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неустойките меко казано са смешни 0.05% от капарото и целия договор е така написан,че ЕТ могат да правят каквото си искат без да

можеш да имаш някакви претенций но какво да се прави това е положението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.