Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боя


kukumitcin

Recommended Posts

Колеги някой знае ли къде може да ми направят боя по пример?

И дали може да я напълнят в спрей?

 

Мерси предваритено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има няколко места в София, в момента се сещам за 2, чиито услуги съм ползвал, но не съм останал много доволен от качеството там - може би защото исках да ми пълнят в спрейчета. Едното е зад бензиностанцията на Лукойл срещу КАТ-Дървеница, а другото на бул. Черни връх в посока Хладилника отдясно в един блок малко преди последната спирка на трамваите. Имам и един познат бояджия с магазин за бои - каквото съм виждал направено от него е супер, но май малко по-скъпичко излиза... все пак ето координати: жк. Овча купел 1 бл. 505 (в трафопоста с/у вход А), 9572525, 0888773248 - Минко Минков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,,,,,,,, може би защото исках да ми пълнят в спрейчета.

 

 

 

 

 

 

 

Я раздуйте малко за тия спрейчета,че нещо не ми е ясно. Как се слага боя,втвърдител , лак и преливка на едно място? Тези спрейчета на каква основа са? Ако ще оправяте забележки по колата си със тях по добре не рискувайте. Не вярвам качеството и да е толко добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я раздуйте малко за тия спрейчета,че нещо не ми е ясно. Как се слага боя,втвърдител , лак и преливка на едно място? Тези спрейчета на каква основа са? Ако ще оправяте забележки по колата си със тях по добре не рискувайте. Не вярвам качеството и да е толко добро.

 

Не знам как се слагат нещата вътре в спрейчето, ама качеството им е добро. Тея дни ще пусна снимка в галерията как си пръснах предния калник, дето го чукнах наскоро. Изобщо не си личи, че е правен, а боядисването не ми е стихията. Мисля, че повечето спрейове са на акрилна основа, но не съм сигурен. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукумицине, като дойдеш в София, звънни ми, ще те заведа в едно магазинче на Сиккенс, една мацка с големи цици бърка боята много добре, включително уцелва и колко ти е изсветляла колата за съответния период...

 

0895 072 849

0885 304 520

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукумицине, като дойдеш в София, звънни ми, ще те заведа в едно магазинче на Сиккенс, една мацка с големи цици бърка боята много добре, включително уцелва и колко ти е изсветляла колата за съответния период...

 

0895 072 849

0885 304 520

 

Боян

 

Магазина на Евлоги Георгиев ли? Знам я мацката, много е готино като отвори магазина и се затича за СОТа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете къде е по-точно каката, че и аз скоро трябва да права някой корекции по боята на жълтия дзвер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа личния опит с тези спрейчета. Понеже съм слагал такова на праг и вежди, ти трябва точно 5 карания в сняг и дъжд и нанесения спрей се отмива и се показва грунда!!! Взех го от този маг. на черни връх при хладилника. Мислех че човека там ще извади някоя машинка да снима боята а той си отиде, одари една плюнка на боята и каза: "Те това ще ти е цвета!!!" Инъче беше я уцелил ама от отгава не съм фен на спрейчетата. :mrgreen:

ХАХА затова си купих компресор и скъп пистолет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бъркане на боя има в магазин Практикер в дружба. Задава се цветен код на компютър и той автоматично избира от коя боя колко да сложи и после се разбърква и си готов. Има и каталог с всички цветове, нюанси и преливки който съществуват.

 

не съм ползвал услугите им.само съм виждам, че имат машина за смесването на боята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукумицине, като дойдеш в София, звънни ми, ще те заведа в едно магазинче на Сиккенс, една мацка с големи цици бърка боята много добре, включително уцелва и колко ти е изсветляла колата за съответния период...

 

0895 072 849

0885 304 520

 

Боян

 

Аз съм в София ;) само кажи кога ще ти е удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукумицине, като дойдеш в София, звънни ми, ще те заведа в едно магазинче на Сиккенс

 

Пейчич, видя мойта боя как стана, нали - е в магазина на Сикенс във Варна ми я бъркаха ;) . Не беше мацка, ами един прилежен мац, добре се справи момчето + това съм много доволен от самите качества на Сикенса като боя - добре покрива, не се наслагва, има много добър гланц...

 

Така че не се занимавай с второ(трето?)разрядни магазини като Бриколаж... там всичко е ширпотреба, иди с Боян под ръка в Сикенса и си свиркай.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kukumitcin, ако Боян е зает и аз мога да те заведа, тоя магазин е до нас :) . Не се познавам с мацката, ама не мисля, че това е необходимо. Само мостра от боята ще ти трябва (капачката на резервоара примерно, както каза вчера). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kukumitcin, ако Боян е зает и аз мога да те заведа, тоя магазин е до нас :) . Не се познавам с мацката, ама не мисля, че това е необходимо. Само мостра от боята ще ти трябва (капачката на резервоара примерно, както каза вчера). Поздрави!

 

Гога казвай кога ще ти е удобно....аз петък и събота съм свободен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай направо в скайпа да си пишем, да не флудим тука. Петък и събота и аз съм свободен, ама май най-добре е петък (следобяда обаче, че сутринта немога), не знам събота бачка ли магЪзина. :mrgreen: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката е много добра и аз сън бъркал боя там :mrgreen:

 

Мам*а му, Пейо звънни като ше ходите :oops: ;)

 

Калояне, засега уговорката е в петък в 15 часа на спирката на 280 пред СУ. Заповядай и ти ако искаш :) . Хем ще се изтъпанчим 3 пръча пред мацката с големите бобми :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката е много добра и аз сън бъркал боя там :mrgreen:

 

Мам*а му, Пейо звънни като ше ходите :oops: ;)

 

Отиваме аз за боя...вие мацката да гледате! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после се чудите защо матира и пада боята на втората пароструйка :mrgreen: като искате да гледате мацки идете на стриптийз , а за боя при професионалисти :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.