Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мигновенна безумна кражба...


vloo

Recommended Posts

егати гадния ден е днес з амен...нямаше ме около час вкъщи..и като се върнах забелязах странни драскотини по дървената част на врата на балкона...попринцип кучето ми прави такива но ако има храна или нещо за лаене навън...а там има само части от кола (шкода) които тамън бях подредил...е важното че като прегледах нещата ми липсва само един маховик комплект с притискател и феродо дето бяха на няма и 1000 кв без маховика...и чакаха топлите месеци за монтаж...трябва да се има предвид че живея на 14 етаж и освен копелета с въжета няма кой да го направи...а до преди малко правеха изолация по надолу по блока ама сега ги нема да видим защо пипат...ама незнам какво ми е повече гадно или смешно... :| ама олеквам в бъдеще с 70 лева за нови феродо и притискател...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако тия с изолацията са още там .... вземи един нож :x , свирни им отгоре и им кажи , че ще им резнеш въжето ако не ти върнат частите :lol:

егати копеленцата крадливи :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решихме проблема...не бяха тук ама слезнах поисках телефона на хората...бяха на някво място близко до тук...отидохме няколко човека и познаите като огледах колите какво видях... :o я виж ти някой ще слага съединител на шкода 120л какъв ли беше шанса...изчакахме човека да доиде да ни даде нещата и после си изяде боя за всички дето са им краяли нещо...деба глупака поне да го беше сложил в багажника...или нещо такова...разбрахме се ако си ги иска отново да заповяда...финала според мен беше доста добър и справедлив...защото говорих все пак с полицията и ми казаха че от балкона няма как да изчезне нищо пък ид а изчезне няма какво да направят...е малко крумски мерки не са излишни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата, че си си решил проблема, че ако чакаш на полицията нищо няма да излезне. А за каво са го взели ми е чудно - да го връщат за желязо или да го ползват?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре са завършили нещата.... а тоя дето ти е гепил от балкона частите и е имал наглоста даже да не ги скрие не знам колко сте го ритали ама е можело и още със сигурност!!! :mrgreen:

 

според мен са взели за ползване нещата, защото ако е за старо желязо нямаше да се спрат само до маховик и съединител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, мамка им крадлива!

 

Не им стигат баснословните пари дет' зимат на кв.м ами и ще крадат от балконите!

 

Добре сте направили, най-накрая малко справедливост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кой квартал живееш ,ако не е тайна?ако си в люлин имам да ти разказвам много фрапиращи случай на кражби от апартаменти и то за някакви 5-10лв. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам ако не беше песа да издере джама от зор да изяде некои нямаше да разбера никога...а ако го е взел за желязо (а не ми се вярва много пари е една такава изолация)...за около 6 лева мисля добър бой яде...а колко беше нагъл...аз не съм го взел купил съм си го на старо...

живея в гевгелииски на един тунел от люлин...и един парк също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля, колега vloo, май денят ти все пак не е бил от най-еб@ните - върнал си си, каквото са ти свили ;)

Ма щом и от толкова високо почнаха да крадат...той ненапразно Крум е режел ръце, ма сега нали сме "цивилизовани", та такива посерковци си правят каквото си искат....Дето вика Наско, колкото и да сте го били, малко му е било!

Значи сега, като се затопли, монтираш си частите, а със спестените пари те чакаме в "Родопската къща" :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да си представя подобна наглост, и то от тия копеленца, дето дерат доста пари за поставяне на стиропор, дето струва стотинки. Чак па толкоз да няма пари да си купи, и с цялата си наглост да тръгне веднага да ги монтира. Хем със сигурност е можел да да те попита дали не продаваш нещо, тъй като вероятно те е виждал при товйта пред блока като бачкаш.

А щом според полицията не може да ти изчезне нищо от балкона, според мен по времето когато оня е ял бой с тебе сме пили бира в кръчмата. Това за всеки случай, ако оня тръгне да подава жалба за боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

живея в гевгелииски на един тунел от люлин...и един парк също...

знам го тоя квартал,като се има предвид че горе долу сме комшии :D имай на предвид че там обикалят и живеят мнго наркомани(просто за инфо),така че не се изненадвай от кражби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа то човека не е от тук...няколко дена правеха изолации на долен етаж...явно като е свършил е решил да мине през етажите да види къде какво...а да с теб ударихме доста бири даже не помня кога се прибрах :D иначе оправя ли е как си тряя демек всичко до края на март ще черпя....ама ще видим как е ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.