Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

икономобил 1983 г е шкода 105


shotik

Recommended Posts

намерих един материал във вестник "направи сам" бр 9 от 1983 г и там пише за подготовката на колата за състезанието от инж.димитър димитров,който ако ползва форума нека напише повече за тези състезания и поддръжка на колата,а на този адрес се надявам да прочетете материала.тъй като хартията е пожълтяла от годините ,а аз не съм научил как да обработвам снимките моля за извинение.

 

http://www.snimka.bg/profile.php?view_a ... m_id=40710

 

ps:видях че съм сбъркал в албума и вместо 105 съм писал 120,но ще го поправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се опитам пак да снимам на части и да търся помощ за по добро качество и да я кача пак, а и на някоя среща ще я донеса за който се интересува да я прочете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна статия ми се струва, неприятно че не може да се прочете. Вземи я на някоя среща или ако добараш по готин апарат я пусни пак тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.