Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода красоти


Recommended Posts

  • Отговори 3.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    3076

  • joro-120L

    99

  • mecho_klecho

    60

  • anastas

    49

Най-много писали в темата

Но до колкото знам пак си трябва фланец!

Донята има един такъв 1.5, ако не се лъжа ;)

Насе, колко му е 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-интересното е сега модераторите ще заплашват ли с бан заради употребата на нецензурни думички, или пак мен ще бият задето не си мълча като насран г:з ... smile048

Иначе като цяло, виртуалния тунинг може и да не се харесва на някои и в това няма нищо лошо. Тези трите съм ги пуснал защото имат ПОНЕ по една свежа идейка в тях. На първата естелка направо ме изкърти червеното въженце и цепката на предната престилка. Брутално яко е. На светло-синята много ме изкефи пак предната маска и фаровете. Фаворитчето може и да е малко некадърно нарисувано, но има свежи идейки в предницата а и като цяло си ме кефи... Нужно ли е да ги обяснявам тези неща и да казвам че всеки си има вкус? На мен напримел не ми харесват потрошени ралиджийки, ама не казвам **** потрошените ралиджийки, нали?!

Владо© edit: модераторите няма да заплашват за нецензурни думички, ами направо изтриват нецензурните мнения. Всеки има право на вкус, но не бива да изказва мнението си с крайности. Нека спазваме добрия тон, с който форумът ни се гордее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти ми се в главата нещо от сорта, че в тази тема само снимки трябваше да има... Без коментари... Ако съм прав - не е зле да се изчистят коментарите - независимо нецензурни или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.