Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120L 1987год.


blago1

Recommended Posts

Интересуваме колко мога да взема на тази шкода 120Л

По колата са правени доста работи:

ремонт на двигателя, изминати км след ремонта 15000;

ново делко;

нов акумулатор;

нов стартер;

нови накладки отпред и отзад;

нови гуми отпред mishlen;

касетофон Sony със колкони пайнер;

Напревено специално барче за касетофона и място за дискове.

има и периодични чистачки.

тапицерия на седалките.

един път дигнах със нея 145км/ч и то на газ и е със 4 скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е редно да се пускат такива обяви, но все пак ако колата е в добър външен вид може да и искаш 500 и повече лв, до 1000 евентуално.

 

До 140км/час си вдигат по книжка и реално така че не си поставил рекорд, да знаеш, а иначе за това няма особено значение газ/бензин, единствено на газ става по-бавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баууу тя много харна бре танасе :) Само да се махнат тея тасове и да се изкърти тоя багажник отзад става за музея на шкода :D Ако не е ръждясал багажника де да знам 500 е добре, може и повече до дълго ще я продаваш. Ето и правилния линк

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205358

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу за мен.

 

Благо, писах ти ЛС. Колата съм я виждал много пъти. Както ти писах и на ЛС всеки път като я видя се спирам, за да й се порадвам 8)

 

 

Междо другото, доколкото знам ти си вторият човек от Пазарджик, който посещава форума smile159

 

 

 

п.п. Само как вярно сте ми сложили ранг "аха да си купи шкода" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гелето се върна в Шкода семеиството :smt004 :P Да ти е честита брато, със здраве да си я караш, много да си я гледаш и махни мокета поне в багажника, за да не стане като моя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека пусне "по-пресни" снимки,че и на мен ми се прииска да я взема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,много грубо постъпва колегата.Само ни раздразни и сега пък не я продава :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той няма и намерение да я продава ти ;)

Аз останах с друго впечатление ... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.