Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снегорина, машина за сняг..


FAV135

Recommended Posts

..всяка зима, сънувам те пак..

 

Абе колеги кой колко снегорина видя тази сутрин към 9 часа..

 

Аз - 0 /нула/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз видях 1 вчера към 23 - 23:30 по булевард България тъпите мангали се бяха облегнали на него, без да е изчистено зад него,(докарали са го до там, без пуснат лопатата) и ме зяпаха как се мъча с 1-2 км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0 :mrgreen: . Уж чистели основните пътни артерии, ама нъцки :evil:. В 11 часа на Евлоги Георгиев имаше към 10 см киша :? . Добре, че тия днес не ми се налага да върша работа с колата 8). Зимата пак ни "изненада"...а кмета уж от 3 часа сутринта обикалял да проверява как (не)се чисти снега...голем смех :lol: .

 

П.П. Според фирмите почистваще пътищата, снегорините из София били 250, според кмета - по-малко от 40.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..всяка зима, сънувам те пак..

 

Абе колеги кой колко снегорина видя тази сутрин към 9 часа..

 

Аз - 0 /нула/

 

К'во е това снегорин ... да не е онуй нящо дето като мине зимъска и после по - лесно се кара , щот аз ги мислех за изчезващ вид :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

off :oops:

 

Ей сега БТВ обясниха защо София не е изчистена. От тази година фирмите концесионерки ползвали "нова модерна" технология, която включвала изсипването на много сол и малко риене на сняг. Е*ати модерната технология, е*ати чудото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

off :oops:

 

Ей сега БТВ обясниха защо София не е изчистена. От тази година фирмите концесионерки ползвали "нова модерна" технология, която включвала изсипването на много сол и малко риене на сняг. Е*ати модерната технология, е*ати чудото...

 

Аха, ясно, значи отсега да отпочвам преговори с тенекеджията.. само да не им хрумне да почистят със сярна киселина за още по-лесно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страшно модерна технология...и после що ми гние колата да ги е... преди години само пред блока ми минаваха по 3-4 един след друг до де не се види асфалт отдолу...а сега нема един да мине...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях 2 тук в Трявна.Единия мина в 8:30,а другия в 10:30 и в момента има 10 см покривка по пътя ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минават от време на време. Не е като да няма. :D

Все пак съм на булеварда по който се минава за Узана.

Обаче страничните улички снегорин няма да видят скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пътя от Доброславци:arrow:Мрамор:arrow:Обеля:arrow:Банкя, НУЛА. Околовръстното изглеждаше като типична вътрешна уличка :?, а за градския транспорт няма да казвам, с какво закъснение се движеше :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не видях ,ходих до сточна гара да си купувам акулмулатор и от редута през оборище -паметника Левски и обратно по сливница шосето към 10.30ч беше като в боровец по пистите.Сега главната в редута е почистена вижда се асвалта ама е толкова тясно ,че със 72 неможеш да се разминеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ген. Столетов 8:45 - където минават тролеи 1 и 5 - сутринта - коловози образувани от излезлите коли - все още се минава с хубави гуми :))

 

offtopic:

А те тия не сол, а боб да почнат да хвърлят - по- може да помогне.. Егати умниците - сол - срещу поледица - как ще стопи толкова много пухкав сняг - пак нещо са недочули..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 14 часа...ал.стамболийски при света неделя. немаше и намек да е минавано...кишата си беше до глезена...а умни пешеходци минаваха на червено явно с мисълта,че на киша колите спират перфектно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом е киша значи са минавали и са ръсили с нещо (луга най-вероятно)

Ела да видиш каква веселба е по уличките по който не минава градски транспорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не са ръсили...за първа година не ми побеляват обувките и панталоните... там не бяха ръсили а просто минават доста коли и за тва е разкишено...иначе си виждам че една кола не е излязла от нашия паркинг...супер се дразня...как само ни изненада зимата///

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали са ръсили нещо, ама ТАКА изглеждаше булевард Евлоги Георгиев към 14 часа. Това ако е почистено, здраве му кажете :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяка година и всеки сняг ни изненадват

Да бе! Кой би могъл да очаква че на втори януари ще падне сняг! Те хората са общинари, да не са врачки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали са ръсили нещо, ама ТАКА изглеждаше булевард Евлоги Георгиев към 14 часа. Това ако е почистено, здраве му кажете :roll:

точно така беше и сутринта в 8:30

 

@ Odin smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали са ръсили нещо, ама ТАКА изглеждаше булевард Евлоги Георгиев към 14 часа. Това ако е почистено, здраве му кажете :roll:

 

Това направо си е почистено. Фотоапарата ми не е в къщи да ви как пред нас няма никаква киша и си е снежно бял пътя.

Снега като го гледам е нищо в сравнение с при нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://zazz.bg/play:4f64edb8 Така беше към обяд в Банкя, а сега сигурно е и по зле.

 

П.П. Попринцип лентите са 4 :mrgreen: ама сега 2 - те най - крайни се използват от пешеходците, защото тротоарите тотално изчезнаха :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yohi, ти ме уби - съседи сме, аз съм на Христо Смирненски N 25 ( Дама Пика), а на Вишнева съм живял 4 години - до август 2007 г., в блока посока бул. Свети Наум, отляво на Вишнева, последния, като тръгнеш от Смирненски към Свети Наум, почти срещу луксозната сграда на Вишнева 12. Като гледам снимката е точно направена от там, снимал си шивашкото ателие на Вяра(гаража с ролетната врата). Видях го и аз снегорина в два без пет, но само си мина, не ринеше, а имаше нужда, цял ден колите вървяха надолу по Смирненски, нагоре беше почти невъзможно да се изкачат. Обади се да се видим, като имаш време - 0898 650090 - Ицо.

 

004844935-big.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.