Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снегорина, машина за сняг..


FAV135

Recommended Posts

аз май ви водя по точки. Към 9-9.30ч видях поне 7-8 който пак не работеха и стояха на място. Намираха се пред хижа Алеко и въпреки че всички писти(те на витоша са 5 ) не бяха обработени до края на деня видях само 1 в движение и то не обработваше пистата:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че си купих вериги,че ако разчитам някой да ми разчиства пътя ...опазил ме господ.Абе..пак ни изннада и този сняг. :mrgreen: Този път и в АЕЦ-а ги беше изненадал. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички от едно "китно българско селце" в Родопите наречено кв. Захарна фабрика - и да попитам какво е това снегорин :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

А иначе бат Бойко каза че в момента основните улици са изчистени до асфалт :mrgreen: Следва въпроса кой са тия улици :?: :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааа му! :) Събуждам се часът е 7:20 АМ отварям прозореца, и то кво снегорин рине по улицата! Абе как може така да ме плашат тея хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снегорин?Такива екстри в Добрич има само по главните улици!

Отивам аз днеска на паркинга да си взема звяра(доволен че снощи го спрях под едно от закритите места с уговорката да изляза по-рано).

Кво да видя 50см сняг си бало ме4а.

А и моята кола каквато е висока-направи 5метра(назад) и поспря.Наддигна ми се задницата.

Хващаи лопатата и дайййй,жули Жеко!Ама паркинга голя,-колата ми е най-далеч от вход/изхода!

Прибрах я пак на закрито си дойдох на работа пешком.

Много яко.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му е интересно ще кача снимки на пътя от Х.Димитър до Лозенец. По главните пътища наистина са изчистени добре, обаче малките......

 

p.s. Всъщност и да не ви е интересно вече ги качих

 

738133_t.jpg 738131_t.jpg 738135_t.jpg 738136_t.jpg 738138_t.jpg 738139_t.jpg 738140_t.jpg 738141_t.jpg 738143_t.jpg 738145_t.jpg 738146_t.jpg 738148_t.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, как става качването на снимките като такива малки preview-та? само от data и picvalley ли става, или си има цака :oops:?

 

Отвсякъде става, просто като си отвориш албума, копирай линка на снимките, както са ти подредени в preview, една до друга или една под друга, в зависимост къде си ги държиш. Мойте са в snimka.bg и ги слагам една по една от реда над основната снимка, разглеждана в момента.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисълта ми беше, как да пусна линка към дадена снимка не като "www.edikvosi...", а като preview на самата снимка... :roll:

 

\stranichka.html

 

Eto така без първия бекспейс само

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, как става качването на снимките като такива малки preview-та? само от data и picvalley ли става, или си има цака :oops:?

значи на http://www.i.data.bg става. Безплатно е и не иска регистрация.

Там има различни варянти как да ти се показва снимка аз използвам phpBB/IPB Thumbnail

 

иначе линка е от вида (url=http://img.data.bg/i.php?id=746290)(img)http://i.data.bg/08/01/07/746290_t.jpg[/img)(/url)

 

като вместо () трябва да е []

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че вие в София направо сте се разминали с големия сняг... :D Вижте пред дома какво беше. И какво все още е всъщност :x Познайте на четвъртата снимка каква е колата :|

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.